Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire fájdalmas a szülés...

Mennyire fájdalmas a szülés indítás?

Figyelt kérdés
2111 a mehszajam. Este 22:00kor indítják. Mennyire lesz fájdalmas?
2018. júl. 31. 15:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt durván a vajúdás, igaz, nagyon lassan is tágultam az oxi és a repesztés ellenére.
2018. júl. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát ha 2.1.1.1. a méhszájad, akkor előbb valami méhszájérlelő módszert fognak alkalmazni, mert ez totál alkalmatlan az indításra.
2018. júl. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Mondta hogy ad egy kupot és ki jön magától.. de első baba és félek.. 39+2
2018. júl. 31. 15:26
 4/15 anonim ***** válasza:
Az indítás nem fájdalmas. Először gondolom felhelyez egy méhszájérlelő tablettát. Nekem is indították. Vacuum lett a vége sajnos, nem tudom hogy ez az inditásnak volt e köszönhető.
2018. júl. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ballonnal tágítás: a felhelyezés eléggé kellemetlen de nekem nem fájt vészesen. Éjszaka alvásnál alig érezhető, nekem 5 perces fájásszerűt indított de kaptam rá szurit és elmúlt. Vérzésre viszont számíts. (nem mindenhol gyakorlat a ballon)

Reggelre 5 cm-re (félútig) voltam kitágulva.

Burokrepesztés: nem fájt egyáltalán.

Vajúdás: burokrepesztés után közel 4 órával kezdődtek a fájások de lassan tágultam ezért oxit, méhszájérlelőt kaptam. A 10 óra vajúdásból az utolsó 3 óra öntudatlan poklok pokla volt gondolom az előbbiek miatt.

Viszont gátvédelemmel szültem ami minden kínért kárpótolt. :)

2018. júl. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Engem 2 ujjnál repesztettek, oxit kaptam, mert meconiumos volt a víz. Szerintem nagy átlagban annyiban tér el a nem indítottól, hogy hamarabb sûrûsödnek és erôsödnek a fájások. De hogy ez neked vagy nekem mennyire fáj, az teljesen egyéni.

Reménykedhetsz, hogy így hamarabb lezajlik, ugyanakkor a császár is benne van a pakliban.

2018. júl. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
46%

De miért indítják?

Ez az erőszakos megszülesztés, hogy nem megy ki a divatból...


Mert ha van valós ok, akkor rendben. De az esetek 80%-ban csak a dokik kényelmét szolgálják.

2018. júl. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Kevés a magzatvíz, kicsi a baba.. a szivhang nagyon változó..
2018. júl. 31. 15:43
 9/15 anonim ***** válasza:

Na ez egy érthető indok. Nem is ezzel van a baj.


Könnyű és gyors szülést kívánok!

2018. júl. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2018. júl. 31. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!