Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Rooming in eseten mit vigyek...

Rooming in eseten mit vigyek a korhazba?

Figyelt kérdés

Leirnatok kerlek nektek mire volt szukseg vagy mire nem,esetleg mi lett volna jo ha van?

Keszitem a kis csomagot es nem tudom,pl torolkozo a picinek kell? Ruhat ilyen esetben is adnak a bentlet alatt vagy vigyek neki?

Koszonom elore is a valaszokat :)


2018. szept. 1. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kórházfüggő.

Nekünk csak popsitörlő és krém kellett.

2018. szept. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg kórház függő.

Kérdezz utána ahol szülni fogsz!

2018. szept. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ahol én szültem, ott adtak ruhát a babának, de ha lebüfizte magát, nem adtak másikat, meg olyan fura ruhák voltak, nem volt egyszerű ráadni sem, így hozattam be a férjemmel. Törölköző nem kellett, a csecsemősök fürdették. Textilpelus jó ha van saját. Én ezen kívül vittem a babának kistakarót, és kókuszpólyát, hogy itthoniban legyen! 😊 Ami nekem hiányzott és nem vittem, az a manikűrkészlet. Valahogy nagyon nőtt a körmöm.
2018. szept. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Mivel kórházfüggő ezért totál felesleges leírkálni ki mit vitt. Én a Jánosban szültem, ott a kórház honlapján ott van egyértelmű lista hogy mi kell.

(valamiért soha nem jut eszébe ez a kismamáknak mert heti szinten van ez a kérdés)

2018. szept. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolso en ugy gondolom azert van ez az oldal,hogy ha akarok kerdezni kerdezzek. Valaszolni azonban nem muszaj 😉

Pl a manikur keszlet eszembe sem jutott de jol johet es nem hiszem,hogy barmelyik korhaz listazna.

Mindegy is koszi a valaszokat,nyilvan meg fogom kerdezni a korhazban is csak egy alap csomagot gondoltam osszepakolok 😄

2018. szept. 1. 19:35
 6/8 anonim ***** válasza:
47%

Melyik kórház?


Szt.Imrében

Pelenka, popsitörlő, popsikrem.

Ruhát jobb azeretik adni

2018. szept. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
34%

Nedves wcpapír. Kellemesebb alkalom adtán, mint a sima.

Papírtörlő, mert nem akartam, hogy a törölközőm legyen véres zuhany után.

Szilvalé, hogy könnyen beinduljon az emésztés.

2018. szept. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Tatabanyai :)

Kozben mondtak,hogy a picinek nem kell bevinni csak pelust meg popsi kremet,torlo kendot,mert nem szeretik ha kinti ruhaban van a gyerek a bacik miatt...bar akkor nem ertem pelenkat miert nekem kell vinni ha a sajat ruha bacis akkor a pelenka sem kevesbe na mindegy is 😄

Koszonom szepen a valaszokat 😊

2018. szept. 2. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!