Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A frissen vágott gatsebbel...

A frissen vágott gatsebbel ulni a kórházi WC ülőkere amire mas nő is raul a friss sebevel. Tulajdonképpen nemcsak gusztustalan de rendkívül veszélyes kórházi fertőzést lehet osszszedni Ki védeni?

Figyelt kérdés

A kórházakban bekerulni ma Magyarországon.. jóformán sok embert az visz el hogy befekszik kisebb bajjal és meghal kórházi fertozesben

A szülés után hogy tud egy nő arra figyelni hogy a kozos helységek használata során ne csak ne érintkezzen frissen vágott punci a másik frissen vágott punci után

De nem kapjanak el se gombát se húsevő bacit?


2018. szept. 15. 08:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Viszel egyszer használatos wc ülőke papírt.
2018. szept. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Fertőtlenítő kendővel töröltem le.
2018. szept. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ma már szinte bárhol kapsz fertőtlenítő törlőkendőt, meg kézfertőtlenítőt is. Be kell szerezni és használni.
2018. szept. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Domestos törlőkendő.
2018. szept. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs kéznél drogériákban kapható WC ülőkére tehető papír nálad, fertőtleníteni is lehet.

Nővértől lehet kérni fertőtlenítőt, de ha nem adna, ugyancsak szinte minden boltban kapható fertőtlenítő kendő, spray. Egy mozdulattal megoldhato a probléma.

Az egyébként engem jobban zavar, hogy sokan maguk után ezt nem teszik meg, de közben háborognak, hogy milyen állapotok vannak.

Megsugom, bármely EU - s kórház wc- je ilyen, lehet tisztának látszik, de az ott jelen lévő kórokozókat nem lehet látni. Fertőtleníteni kell, ennyi az egész....

2018. szept. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a kettő kombinációját csináltam: fertőtlenítő kendő+ egyszerhasználatos wc ráülő papír.
2018. szept. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
eldobható/lehúzható papír wc ülőke és fertőtlenítő kendő.
2018. szept. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Fertőtlenítő kendo+papir ülőke
2018. szept. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Napi kétszer fertőtlenítették a vécéket

Összesen maximálisan négyen használtuk ugyanazt a mosdót

Amikor én ott voltam akkor ketten

Csupasz vécére nem ülsz



Az már régen rossz hogyha a gátsebed a vécéhez ér

Úgyh nem


+ Nekünk az osztályos nővérek javasolták hogy amikor csak tehetjük akkor álljunk a zuhany alá és ott pisiljünk és közbe melegvízzel mossuk meg

A széklet pedig örülsz hogyha van egyáltalán a szülés utáni három napban

2018. szept. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%
Eldobható papír ülőke, plusz rá még, ha kell wc papír, hogy véletlen se érj hozzá. Előtte fertőtlenítővel azért le is töröltem. Muszáj.
2018. szept. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!