Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után nektek is sokáig...

Császár után nektek is sokáig volt még ilyen kellemetlenség?

Figyelt kérdés
Reggelre, ahogy jobban megtelik a hólyagom, fáj a hasam. Olyan jelleggel, ahogy a sebfájdalmat éreztem a gyógyulás végefelé. Igazán nem is hívnám fájdalomna, csak inkább kellemetlenül érzem olyankor az alhasam és a méhem. Pisilés után lassan elmúlik, de sajnos ez nem kedvez a reggeli szex-nek, mert olyankor is érzékeny, fájdogál reggelente. Később már semmi bajom. Mikorra fog ez is elmúlni? Lassan 10 hetes a babám.
2018. szept. 16. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Jobb lesz idővel.Még gyógyulsz azért érzed magad így.Mikor először tele volt a hólyagom én még bőgtem is annyira fájt.Nem tudom pontosan mikor múlt el, de apránként egyre jobb lett.

6 hetes kontrollon nem mondtad az orvosnak?

2018. szept. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

9 honapog voltal terhes, ugyanennyi ido kell a szervezet regeneralodasahoz.

Nekem is csaszarom volt, 3,5 eve, hogy ettol vagy magatol a terhessegtol azt senki nem tudja, de hasonlo gondjaim vannak.

2018. szept. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem, mert egy jól sikerült császár után pár héttel már nem szabadna problémáknak lenniük.


Orvosi vizsgálat, kontroll javasolt - de az is lehet, hogy lelki okok állnak a probléma mögött.....

2018. szept. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Buriné ***** válasza:
Nekem még mindig megvannak ezek a tünetek és 6 hónapja volt császárom.Amint párom itthon lesz elmegyek orvoshoz tovább nem halogatom
2018. szept. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A teljes regenerálódáshoz maximálisna egy év kell minden műtétnél.


De egy vizsgálatot megér.

2018. szept. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!