Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Telefonban ismeretlenül...

Telefonban ismeretlenül hogyan kérjem fel a szülèsznőt?

Figyelt kérdés
Először egy szemèlyes talàlkozóra hívnàm meg, pl. egy kàvéra ismerkedni.
2018. szept. 19. 08:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom máshol ez hogyan működik, de ahol én szülök (Maternity) ott egy klinika látogatással egybekötött ismerkedés volt. Vagyis a szülésznő ügyeleti idejében kellett elmennem hozzá egy kvázi-konzultációra. Szerintem azt ne várd el tőle, hogy a szabadodejében kávézni menjen veled, mert ez neki munka.
2018. szept. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
63%
Sehogy, ezt nem így kell. Nem is tudom honnan szedted. Elmégy hozzá vizsgálatra, vagy rendelési időben a kórházban megkeresed.
2018. szept. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Màstól hallottam, hogy így kérte fel őt.
2018. szept. 19. 09:01
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Én annyit mondtam, hogy egy barátnőm ajánlotta, beférek-e hozzá. Mondta találkozzunk a kórházban, ahol vagy 5 percet beszélgettünk a folyosón. Utána a következő vérvételt ő csinálta... Szerintem nem kell barátnődként kezelni, te leszel az ő ügyfele és nem is biztos, hogy munkaidőn túl vagy közben veled töltené az idejét.
2018. szept. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%

??? Meghivni kavera? Ez nem randi! Neki ez munka. Mint a hentesnek a hus, vagy a fodrasznak a haj.

Nover vagyok, nem mennek el ha a betegem kavezni hivna.

2018. szept. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Akkor vajon az ismerősömmel miért ment el?

Ott kötetlenül tudtak beszèlgetni, azt mondta, azért volt jó.

Megismerkedtek.

2018. szept. 19. 09:30
 7/20 anonim ***** válasza:
65%
Nem értem, komolyan nem értem. Képzeletben már megtéptem az értetlen fejedet. Felteszel egy kérdést, amire húszan ugyanazt fogják írni, de te mást gondolsz. Mi a f. asznak a kérdés akkor? Hogy lepontozhass? Akkor hívd meg, de ne csodálkozz, ha kissé égő lesz, mert ez NEM SZOKÁS! Tudod amúgy te is, hogy fura, különben nem írtad volna ki.
2018. szept. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az orvosom ajánlotta és megadta a számát, felhívtam, mondtam neki hogy XY vagyok és X doktor úr ajánlotta Önt. Erre mondta, hogy rendben, ekkor lesz ügyeletes menjünk be hozzá a férjemmel. Bementünk, bemutatkoztunk, körbevezetett a szülőszobán, elmondta mi kell a kórházi csomagokba aztán mentünk Isten hírével. A kórházon kívül nem találkoztunk pedig nagyon jófej volt és azóta is magasztalom a gátvédelmét.
2018. szept. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is doki ajánlotta, felhívtam elmondtam ki a helyzet. Megbeszéltünk egy időpontot a kórházba amikor ügyelt akkor megmutatta a szülészetet és elmondta nagy vonalakban mi a helyzet. Utána még egyszer találkoztunk konzultáción (van a szülésznőknek egy ilyen helye külön a kórházzal szemben, ahol előadást tartanak, konzultációt stb) ide vittem a leleteket, megbeszéltük mit szeretnék, mit ajánl stb.


Ezután már csak szülésnél találkozunk.

2018. szept. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, hogy offolok de én is pont telefonhívás előtt állok. Én amiatt kíváncsiskodnék, hogy ki mikor kérte fel a szülésznőt? Kb mikor érdemes, hogy ne legyen túl korai, de késői sem?
2018. szept. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!