Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti is tudtátok előre, hogy...

Ti is tudtátok előre, hogy szülni fogtok?

Figyelt kérdés

Én most töltöttem a 36. hetet, és már nagyon izgulok. Anyuka mesélte, hogy nála anno éjjel 2 korul indultak meg a fájások, de ő számított rá, mert egész nap előtte -furcsán erezte magát. Tudta, hogy éjjel, vagy legkésőbb másnap szülni fog.

Nálatok is így volt? Ereztétek előre? Ha igen, milyen előjelei voltak?



2018. szept. 22. 05:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nekem órákig tartó rendszeres 2-5 perces keményedéseim voltak. Akkor már tudtam, hogy nagyon-nagyon közel vagyok. 3 nappal későbbre ki is voltam írva indításra. Kihúztuk addig, de amikor indultunk a megbeszélt időpontra, akkorra már úgy álltak a dolgok, hogy egyébként is indultunk volna.
2018. szept. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
Mert olyan volt,mint egy rossz vígjátékban. Elázott a franciaágy,az állatszőr a padlón,a szőnyeg basszus...mint a filmeken.
2018. szept. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
1%
Ezért nem kell nézni rossz vígjátékokat. :)
2018. szept. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Még akkor sem gondoltam hogy szülni fogok mikor szivárgott a magzatvìz...
2018. szept. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
12, hű de karótnyelt vagy.
2018. szept. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Pénteken elmentem Nst re,utánna jó fájdalmasan megvizsgált az orvos.Mondtam is páromnak hogy ettöl biztosan beindul a szülés😁másnap hajnalban elfolyt a magzatviz.Valószinü hogy a doki csinált valamit és azért
2018. szept. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nekem este folyt el a magzatviz (de kedves finnyás kommentelő képzeld el en fel takarítottam azonnal,a szőnyeget is!!!! És csak utána mentem a kórházba) egész nap keményedett a hasam,aznap be festettem a hajam,besütöttem,megborotvalkoztam , kiszedtem a szemöldököm és be festettem,enyhén kisminkeltem magam,a gyerekeket aznap vittem a barátaikhoz hogy ott aludjanak :D mint aki érezte hogy nem egy átlagos nap lesz.Igy is volt,21:00kor elfolyt a magzatviz,22:33kor megszültem :)
2018. szept. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem éreztem, bár az elsőnél már lehetett sejteni, mert 40+4-nél jártam mikor is beindultak este a fájások. Másodikat pedig egyáltalán nem éreztem, álmomba se gondoltam, hogy 3 hete 35+6 naposan fog megszületni.
2018. szept. 23. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
sok nő megérzi előre,meg az nap hogy szül
2018. szept. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
53%
Egy olyan 2 héttel a kiírt előtt - mondván, semmi jele nincs, hogy a fiatalurat érdekelné a külvilág - elmentünk egy családi sütögetésre, naná, hogy bő 100 km-re az otthonunktól és a választott orvostól. Férjem épp békésen sétálgatott a városban a bátyjával, mikor elindultak, még poénkodott is, hogy legyek szíves nem megszülni abban a fél órában, amíg elvannak. Aztán jó nagyot nézett, mikor a 3 éves unokaöccse rohant feléjük, hogy kéééépzeljétek, a Dóri bepisilt! Férjemnek eltartott egy bő fél percig, mire leesett, hogy a fent nevezett Dóri a felesége, és hogy jó volna, ha hozná a kocsikulcsot, megyünk szülni. Murphy tudta, hogy mikor jön a kisember :D
2018. szept. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!