Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tényleg ilyen sokan kiabálva...

Tényleg ilyen sokan kiabálva szülnek?

Figyelt kérdés

Mert az orvosom azt mondta, hogy sokan példát vehetnének rólam, hogy egy hang nélkül végig csináltam mind a 2 szülésem.

Aztán ezen gondolkodtam, hogy vajon csak mondta, hogy jól érezzem magam tőle. Vagy tényleg a többség inkább kiabál?



2018. szept. 26. 11:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%

Levegőt se kaptam, csak hányni tudtam, meg nyögni. Szerintem ha tudok, akkor kiabálok, minimum a férjem küldtem volna el a..., de azt a dokit biztosan, akit zavar, hogy élete legnagyobb fájdalmát éli át a szülő anya, és azért maradjon csendben, hogy ődoktorságát ne zavarja.

Az ilyen menjen patológusnak, ott mindenki kussol, igaz jattot se ad.

2018. szept. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem sokan kiabálnak. Ez csak egy filmes kitaláció javarészt. Persze, biztos van aki kiabál, de nem általános szerintem.
2018. szept. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
83%
Csak bíztatni akart. A legtöbb nő nem kiabál, aki meg mégis azzal sincsen semmi baj. Nem kell hogy egyformán éljük át, és amúgy ezt a dokid is pontosan tudja. Ezek csak bíztató szavak voltak a részéről. Hidd el ha valaki kiabál azt meg kiabálásra bíztatja ha úgy látja ez segít neki.
2018. szept. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
93%
Örültem hogy levegőt kapok rendesen, francnak se volt kedve kiabálni. Vajúdás alatt is inkább csak némán szenvedtem a kiabálás nem segített volna semmit. A dokid biztos tapasztal minden félét, te lehettél a számára könnyű eset így örült.
2018. szept. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Én sem kiabáltam, csak nyöszörögtem, hogy fáj. Nekem is mondták, hogy nagyon fegyelmezetten, példaszerűen szültem meg az 56 cm-es, 4450 grammos kisfiam. Mondjuk engem elődte mindig leszidtak, már bent feküdtem hamarabb, mert túlhordtam és nem tudtam enni. Azt mondták képtelen leszek szülni. Szerintem sokaknak mondják, hogy ügyes volt stb. bíztatás, amit tudnak, hogy jól esik.
2018. szept. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi: előtte akart lenni
2018. szept. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
93%
Az elsőt mikor szültem én sem kiabáltam, csak nyögtem meg sóhajtoztam, sziszegtem. Büszke is voltam magamra. Mikor a másodikat szültem, ott már viszont hangosabb voltam, felkiáltottam néhányszor. Szóval azt sem lehet mondani, hogy egyénfüggő, mert én élő példa vagyok mindkettőre.
2018. szept. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
78%
Én kétszer sikitottamm de azt tuti hallotta a 9rol lefele mindenki. De másképp nem volt baj, ez is akkor volt, mikor a fejét nyomta ki. De nagyon dicsérték, hogy könnyű volt velem együttműködni, ahhoz képest, hogy első gyerek.
2018. szept. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
92%
Hát én nem jutottam el idáig, mert császár lett, de a barátnőm nevetne mesélte, hogy végre valahol jogosan kiabálhatott.
2018. szept. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Mindneki másképpen reagál a stresszre, fájdalomra, és a szülőágyon ez teljesen normális dolog.


Az orvosod a maga hülye módján akart kedves lenni, még akkor is, ha ez butaság. Ugyanis pont a szülőágy az, ahol egy asszonynak nem kell viselkednie, sőt! Minden az ő és a baba kényelmét és érdekeit kell szolgálnia.

2018. szept. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!