Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A beöntést meztelenül adják?...

A beöntést meztelenül adják? Utána zuhanyozni kell, hálóing és úgy megyek a szülőszobára? Vagy hogy működik ez?

Figyelt kérdés
Ha beérek a kórházba,egyből kapom is a beöntést?
2018. okt. 8. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Nekem pont igy volt csak a haloingben, elotte adatokat vettek fel
2018. okt. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Nekem nem egyből csinálták, hanem az éjszaka közepén, de már akkor a vajúdóban voltam...ettől rettegtem a legjobban, de normális volt a szülésznő...hálóing volt rajtam mondta, hogy ha kész akkor szorítsam össze a fenekemet és menjek a wc-re/1lépésre volt/ és zuhanyozzak le, majd menjek vissza a szülőszobába...ennyi volt...császáros lettem végül, de legalább nem jött rám a nagy dolog a 8 órás kötelező fekvés alatt😂
2018. okt. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Nyíregyházán nem volt zuhany. Csak 1 wc meg nedves törlő 2016ban. Ahogy felvették az adataimat,még lenn a földszinten rögtön meg is kaptam a beöntést. Csak utána mehettünk a férjemmel az apás szülőszobába. Hálóing volt rajtam.
2018. okt. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Én 12 napja szültem, szóval még friss az élmény. Fel kellett feküdnöm egy vizsgálóasztalra, hálóinget deréktól felfelé feltűrtem. Amikor megvolt, át kellett mennem a szomszédos helyiségbe, ami két lépés volt, hogy ott elintézhessem a nagy dolgot. Rögtön a WC mellett volt a zuhany is, szóval letusolva távoztam a szülőszobára, hálóingbe visszaöltözve.
2018. okt. 9. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nyìregyháza 2018. Nem volt beöntés.
2018. okt. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Én hálóingbe voltam, majd az előkészítőben magamra hagytak trónolni, ott volt egy zuhany is, szóval utána le is tusoltam. Míg a wc-n ültem bejött a szülésznő, meg pont mikor végeztem a zuhannyal. Utána mentünk át a vajúdóba.
2018. okt. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Akkor még utcai volt rajtam. Vizsgálóra felfektettek, megallapították, hogy tényleg szülök(mert amúgy nekik nem volt nyílvánvaló, haza akartak küldeni, de kijelentettem, hogy csak akkor, ha kinn a gyerek). Akkor kaptam cuki beöntést, és sietősen a wcre, mert kb 10 lépésre volt a vizsgálotol. Ott utána zuhany es hálóing, de sosem voltam meztelen.
2018. okt. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ahol én szültem kúpot adnak nem beöntést. Sokkal humánusabb és a végeredmény ugyan az.
2018. okt. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk már eleve hálóingben lehet szülőszobai csomaggal bemenni a szülészetre. Papírozás után kaptam beöntést, majd wc zuhany és utána én rögtön szülőszobára mentem mert folyt a magzatvíz, meg 2 ujjnyinál tartottam.
2018. okt. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem kaptam beöntést, hiába kértem, mert 'már nem szokás'.
2018. okt. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!