Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOTE1 szülőszobára mit vigyek?...

SOTE1 szülőszobára mit vigyek? Hálóing kell, vagy azt adnak a szülőszobán?

Figyelt kérdés
2010. máj. 7. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Én már bent feküdtem szülés előtt pár nappal.... hálóingben, köntösben tipegtem le, de át kellett öltözni kórházi hálóingbe. Én tisztálkodási csomagot vittem le, bugyi, törölköző, stb.
2010. máj. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia!

kell tusfürdő, wc papír, papírzsepi, én vittem gátsebre aloe vera first spryt, intim mosakodógélt, tena betét+hálós bugyi, én még arra rávettem egy rendes bugyit is, a szülés utáni tusolásnál, köntös, saját hálóing, de nem ebben fogsz szülni, mert azt ott adnak, fésű, hajgumi, szénsavmentes víz, citrom, ha engednek inni, most ennyi jutott eszembe. szép szülést!

2010. máj. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!