Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tartok a szüléstől. Közeli...

Tartok a szüléstől. Közeli rokonom esete miatt. Hogy működnek ilyen esetben a dolgok?

Figyelt kérdés

Ha nehezen akar megszületni.


Mi van ha nem bírom kinyomni.

Megakad.

Elajulok.

Akkor még se metszhetnek ha félig kinn van és megakad,en meg elajulok akkor mi van ilyenkor?



Az erolkodestol elpattanhat egy ér a fejemben és megvan a baj.

Édesapámnak stroke-ja volt én utána születtem két éven belül örökölhettem hajlamot rá...

És ugye az ilyen megerőltető dolgok kiválthatják akár a strokeot..


A fájdalom nem izgat.

Nem is értem hogy lehet a fájdalomtól félni.

És általában ettől tartanak holott maga a szülés közbeni megerőltetés na az lehet gáz.

Unokatestvéremnek megrepesztették a gerinccsigolyáját egy helyen.

Hónapokig nem tudott ülni szerencsétlen.

Mondjuk ő epilepsziás volt kamaszon nem is értem hogy kockáztathatták meg a hüvelyi szülést nála.

Nekem viszont pánikbetegségem van.

Nem tájékoztattam erről a szülészem akinél fogok szülni.

Holott hallottam vannak olyan kismamák akik kérnek egy lapot hogy pánikbetegségük van és pikk pakk császározzák..


Milyen veszélyt rejt ez magában?

Ha akkor kapok rohamot pont?

Eleve a légzésemmel paráztattam magam folyton roham közben hogy fulladok.

Szülés alatt eleve a légzésre kell odafigyelni nagyon.

Hát ezen is aggódok ha pont akkor érzem hogy megfulladok miközben nyomnom kell és nagyon észnél lennem..

Akkor mégis mit csinálnak velem?


2018. okt. 9. 18:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
A te életedet előtérbe helyezve a helyzettől függően hasra nyomas, vakum, fogó, gatmetszes, császár. Amelyik segít.
2018. okt. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Se vákuumot se fogot se hasra nyomást nem akarok!

Pont egy ilyen horror szülést akarok elkerülni!

Akkor már ha lehetne választani élből császárt választanék!

De sajnos nem lehet.

2018. okt. 9. 18:19
 3/17 A kérdező kommentje:

Szar belegondolni hogy ha pechem van nem a baba hanem én vagyok az első akit mentenek!

Meg hát eleve szar belegondolni hogy életveszélyesen rejteget maga a szülés!

2018. okt. 9. 18:25
 4/17 anonim ***** válasza:
96%

Ezt se akarsz, azt se akarsz, sehogy se jó.

Akkor vidd a pánikos papírod, hogy császározzanak.Azt hiszed az olyan jó?Ezer hiba lehet.

Nem félsz a fájdalomtól?Majd fogsz ha simán szülsz.

Amúgy meg szülés közben nem fogsz se pánikolni, se elájulni, tudja a szervezeted a dolgát.

2018. okt. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Èn is hajlamos vagyok a pànikrohamra, de vajúdàs közben a fàjdalom miatt nem tudtam másra gondolni. Èn jobban el tudom kèpzelni, hogy akkor tör rám egy ilyen roham, mikor ott fekszem eszméletemnél a műtőasztalon, ahol mozdulatlannak kell lenni sokàig ès tudom, nem kelhetek fel. Na, az sz@rabb szerintem.
2018. okt. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
69%
Megint te???
2018. okt. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%

Szia, megjöttél? A második sor után leesett , hogy te vagy.

De úgy látom az előzőnek is :D


Mesélj mi újság , sikerült eladni a Brandonos ruhákat?

2018. okt. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
63%
* Brendonos
2018. okt. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Látszik hogy pánikbeteg vagy. Teljesen indokolatlanulsz pánikolsz mindenfélétől. Nem lesz szülés közben rohamod, a szervezet azt nem engedi, azonban egyet értek azzal aki azt mondta hogy császár közben több esély van rá. Ott ugyanis nem segítenek a hormonok, nem tudja a szervezeted hogy éppen szülsz. A többire meg épp annyi esélyed van mint bàrki másnak. Elájulni sem lehet ha már jön kifele a baba. Te hallottál már ilyet??
2018. okt. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%

Én császáros voltam. Nem vagyok pánikrohamos, de lekötözve, csak féloldalra ható gerincérzéstelenítéssel, nagyon tudatosan uralkodnom kellett magamon a műtőasztalon. S mivel a műtét közben derült ki, hogy nem hat jól a spinál, már nem tudtak mit csinálni velem, addig, amíg ki nem emelték a babát, mert már fel volt nyitva a hasam. Élve boncolás volt... Ahogy megszületett a babám, elkábítottak, így nem is láthattam.

Szerintem nem jó 'buli' a császár!

És arról még nem is meséltem, ami a műtét után következik!

2018. okt. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!