Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egyágyas szobat elvileg nem...

Egyágyas szobat elvileg nem lehet foglalózni. Akinek megvannak hozza a kapcsolatai, úgy lehetséges?

Figyelt kérdés

A férj masik klinikán osztalyvezető főorvos és intézetvezető. Elvileg még a professzor se foglalózhatja le.

Lehetseges ez mégis valahogy? Az anyukanak komplikalt a terhessége, nem mehet magánklinikara.



2018. okt. 12. 09:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Én is protekciós voltam orvos szülők által, de hiába VIP foglalt volt mikor szültem, nem dobhatták ki a kedvemért a másik kismamát, lefoglalózni meg nem hiszem hogy lehet mivel nem tudhatod pontosan melyik nap szülsz hacsak nem programcsászár.
2018. okt. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
57%
Nem, nem fogjak kidobni a masik szulo not , mert a kedves apuka epp doktor egy masik korhazban. Nem erzed ezt gusztustalannak ? Senkit nem erdekel, milyen iskolat vegzett a verjed, a szuloszobon UGYANAZ vagy, mint KisMaris a 6 altalanosaval, es nem , noncs elonyod vele szemben- ha o volt ott elobb.
2018. okt. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
De pont programcsaszár, nem kidobni szeretnénk senkit, hanem lefoglalni amikor én megyek szülni, megvan az időpont. Oda szeretnek kerülni mindenképp. A férjem ha kell a rektorhoz is elmegy, itt ő vezeti a Szül. Klinikat
2018. okt. 12. 09:43
 4/27 A kérdező kommentje:
Soha nem használtam ki ilyesmit, mindig minden sort kivártam, sajna nekem nincs ismerettségem arrafelé, mert en elmeleti intezetben dolgozom, de most az egyszer én is a zsebembe nyúlok ha kell.
2018. okt. 12. 09:46
 5/27 anonim ***** válasza:
52%
A rektorig is elmegy? Vicces vagy. A rektornak pont a hisztis feleségek ügyeire van ideje. Hacsak nincsenek jóban, körbe fogja röhögni. Lehet hogy el tudjátok valahogy intézni, de ehhez nem kell itt hencegni kedves "felsőbb rendűnek érzem magam".
2018. okt. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
71%
Remélem hogy sikerül, mert előre sajnálom a szobatársad, ha lesz.
2018. okt. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
73%
Kérdezd meg Ráhelt, hogy kell. Neki sikerült kipateroltatni egy kismamát, mondván "le van foglalva"...
2018. okt. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk pl a koraszülött babaké és szüleiké az elsőbbség. Ha az ég leszakad, akkor is. A polgármester felesége is kénytelen volt ket éjszakát sima szobában tölteni, mert foglalt volt a két vip szoba.
2018. okt. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
66%

Nem



Most nem annyira régen volt rá példa eg bp-i kórházban


Jó nagy botrán is volt

2018. okt. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
65%
Hiába lesz program császárod , hiába foglald le a szobát , ha előtte 3 órával val bemegy valaki , üres a szoba és ő kéri akkor nem fogják onnan kidobni . Mehetsz a rektorhoz hisztizni. Egyébként hogy visel el a férjed,?
2018. okt. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!