Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Harmadik hónapja szedem a...

Harmadik hónapja szedem a barátcserjét+teázok hozzá (cickafark-palástfű) Lehetséges, hogy ettől lett az 5 napos menstruációmból 3 napos? Vagy talán terhesség?

Figyelt kérdés

2015. jan. 10. 08:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Azóta gondolom, kiderült, hogy mi a pálya, remélem, jó hír :) Sokan írják, hogy a teázás + barátcserje bekavart a ciklusukba. Nálam egyáltalán nem, annyi történt csak, hogy eltűntek a pms-es tüneteim. Sőt, a palástfű hatása (szerintem) egyáltalán nem látszik 4 havi teázás után sem: középidő után 3 nappal 7 mm volt a méhnyálkahártyám. Én tényleg lelkesen vágtam bele a teázásba, de erős a gyanúm, hogy max. a barátcserje ér valamit. A cickával most leállok (nincs rá szükségem), folytatom a palástfüvet + b.cs.-t, hátha mégis csoda történik.


Remélem, hogy neked beválik (bevált), sok sikert :)

2015. jan. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!