Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Házi praktika hogy picivel...

Házi praktika hogy picivel előbb jöjjön a baba?

Figyelt kérdés
Ki vagyok írva egy napra (karácsonyra 26.a), a dokim közölte hogy jó lenne nem akkor szülni mert elutazik. Tudom hogy kicsi az esély hogy pont kiírt napra jöjjön de tudunk valami házi praktikát amitől beindulhat a szülés? Csak 2-3nappap hamarabb ha jönne. Ha mégis kiírt napra jön mondta hogy megpróbál valakit maga helyett küldeni csak az ünnepek miatt más hogy senki sem szeret eljönni a családtól. Mondta hogy nyugodjunk meg baba még nem maradt bent, de ha már 9honapig neki fizetek jó lenne nála szülni nem egy idegennél...
2018. okt. 13. 18:02
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Mi a fontosabb? A gyereked egészsége vagy a dokid karácsonya? Ha nekem ilyet mond az orvosom, beperelem.
2018. okt. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Nincs ilyen praktika. Három gyereket szültem, mindegyik később jött, mint a kiírt dátum, és én hiába csináltam akármit. Kettőt indítani is kellett. Amíg nem érett a születésre, nem fog megindulni semmilyen praktikától.
2018. okt. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Na én egy ilyen embert nem neveznék orvosnak és azonnal keresnék valakit gyorsan, aki elvállal. Egyébként ügyeletben szülni ünnepkor kifejezetten jó, én dec. 6-án voltam bent a nagylánnyal, kaptunk szaloncukrot, csokimikit, lejött a gyermekágyra a gyermekosztályról a Télapó. 😂 Nem lesz baj, ne izgulj! A babát pedig hagyd, hogy akkor induljon, amikor neki jó, ne sürgesd egy pöffeszkedő, magát Istennek képzelő doki miatt.
2018. okt. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Nincs ilyen praktika. A baba akkor jön, amikor "jönni akar".

Amúgy én 2 és fél héttel előbb szültem. Valakinek meg a 41. héten úgy indítottak. Szóval igazából bármikor megszülhetsz. :)

2018. okt. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%

"a dokim közölte hogy jó lenne nem akkor szülni mert elutazik"


Kérdezd a dokidat. Ha ilyen elvárásai vannak, akkor bizonyára bombabiztos módszerei is. :D

2018. okt. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%
Naná, "megvizsgálja", fájásokat generál, beoxizza majd 3 óra múlva fájások hiányában burkot repeszt és mivel be se indul, császár lesz ebédig. Egy teljesen egészséges várandósság orvosi irányított vége. De vacsira otthon lesz. És ez a legfontosabb. Ahogy nézem "az anyának is".
2018. okt. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%

Nem tudom melyik kórház (Én sote ii-n voltam, mindenki 100%ig tökéletes doki és szuleszno) de inkább idegennél szülnék úgy ahogy azt a természet akarja, minthogy művi beavatkozás legyen a dokid s magad által. Remélem csak viccelt...es te is csak megzavarodtál h a segítségére akarsz lenni.


Amúgy h válaszoljak a kérdésre népi hiedelmek:

- sok szex

- séta

- lépcsőzés (ezt jó magam és sok száz ember mondja h TILOS. oxigén hiányt okoz és a baba bánja)

2018. okt. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
37%
Istennek képzeli magát, mert családi programot szervez karácsonyra és ki mer venni 3 nap szabadságot? Ezért leszek én (és az évfolyamtársaim nagy része) külföldön orvos.
2018. okt. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
67%

Kedves Utolsó hozzászóló!

Itt nem azzal van a probléma, hogy kivesz 3 nap szabadságot az ünnepek alatt, hanem azzal, hogy a szülés várható időpontját már az 1. vizsgálatoknál kitűzik, így szíve joga azt mondani, hogy ne haragudjon, de a szülést nem fogom tudni elvállani, amivel semmi probléma, akkor van idő másik orvost keresni. Itt azzal van az alapvető gond, hogy nem kevés pénzt kifizetünk a választott orvosunknak, akiben megbízunk, majd szülés előtt 2 hónappal közli, hogy bocsika, de neki nem jó, nyilván, ekkor már senki nem vállal el, mert ugye mindenki szereti végig kísérni a terhességet.

2018. okt. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Rengeteg pénzt? 50-150 ezer a hálapénz/ magán terhesgondozás... Szerinted tudnál eleget fizetni ahhoz egy orvosnak, hogy 9 hónapig készenlétben álljon, és semmi mást ne csináljon, csak a te gyereked születését várja?
2018. okt. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!