Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Még mindig fáj a szex szülés...

Még mindig fáj a szex szülés után, ez normális?

Figyelt kérdés

13 hetes a babám(első), tehát bő 3 hónapja szültem. Nekem 7-8 hétig alapból a vérezgetés fennállt hol elmúlt hol pici barnázás visszajött. Szoptatok még mindig, csak anyatejes a babám és reméljük 6hó-ig az is marad. Viszont a szex a szülés óta nem igazán jó. Persze ezzel számolt az ember csak kb mikor lesz az hogy élvezhető az elejétől a végéig?

Most az első 5 perc a lazulás teljesen mindegy hogy előtte van simogatás csók nem tudok benedvesedni. Utána a hüvelyem bal fala fáj behatoláskor mintha dörzsölné nagyon, pedig sikositót használunk anélkül nem menne... Ezt követően jobb és a vége fele nincs már fájdalom akkor már kellemes de elmenni nem tudok. Ha nincs szex napokig nem is kívánom egyáltalán mintha ezt a funkciót kikapcsolták volna.A férjemmel szeretjük egymást és nem a fáradtság miatt nem jó mert jó babám van és éjszaka alszunk.

Valami praktika nincs arra hogy javitsunk a szexen? Kb mikor szűnnek meg ezek a fájdalmak az elején?

Köszi a válaszokat!

28 N



2018. okt. 15. 08:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem az eső fiam után kb 6 hónap kellett. Addig voltegy nagyon megértő férjem. Nem mondom hogy nem próbáltuk, de nagyon fájt és abszolút nem tudtam ráhangolódni. Voltam orvosnál akkor ezzel, azt mondta vaginizmus. Nálam ez a szülés utáni hormonok helyreállásával megszűnt. A 2. babám után amikor az orvos mondta, hogy 6 hétig nem lehet szex, kinevettem. Se kedvem se semmi nem volt hozzá. Aki ezt kitalálta hogy 6 hét, az csak a szervi oldaláról nézi a dolgokat. Lelki oldaláról inkább 6 hónap :) Nyugi, helyre fogsz rázódni, csak adj időt magadnak.
2018. okt. 18. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mi 6 hét után voltunk együtt először, hát nem volt kellemes de vészes sem. Pár alkalom után már visszaállt. Egy nőnek annyiból nehezebb h olyankor át kell kapcsolnia anyából nőbe... sztem ha ez sikerül már jó úton vagy. Én már nagyon kívántam a szexet a 6. hétre lehet ezért is ment könnyebben.
2018. okt. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!