Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Győrben fogadjak orvost, vagy...

Győrben fogadjak orvost, vagy bìzzam nyugodtan az ügyeletes orvosra?

Figyelt kérdés
Illetve ha nem fogadok, mindenkèppen van ott velem szülèsznő?

#fogadott orvos #Szülèsz #szülêsznő
2018. okt. 18. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Szülésznő van ott mindig. Győrben rendesek az orvosok, ahogy hallottam nem hagynak magadra az ügyeletesek sem, így nem baj ha nincs fogadott, nagyon sokan szülnek ügyeletesnél. Jársz már valakihez terhesgondozásra? El tudod dönteni hogy szimpatikus e neked vagy sem, szeretnél e vele szülni stb, ha igen, felkéred, ha nem, nem. Ebből vita nem szokott lenni.
2018. okt. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Terhesgondozàson 1x voltam, de ahova tartoztam, ő àtrakott a màsik terhesgondozòba, holott nem is oda tartozom. Ott ùgy ahogy felvilàgosìtottak, de vissza kell mennem, de h időpontot kell kèrnem v nem nem tudom... 12 hetes uh-m most lesz nemsokàra a kyncsben, elvileg utàna kell terhesgondozàsra mennem, de h mikor nem tudom.
2018. okt. 23. 08:16
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor még az elején vagy. Azt javaslom próbáld ki milyen az sztk-s, ha nem jó menj magámhoz, utána sem feltétlen kell megfogadnod szülésre.
2018. okt. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Dr. Mika Pétert ajánlom.
2018. okt. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!