Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Programozott császárnál...

Programozott császárnál szoktak szülésznőt fogadni?

Figyelt kérdés
2018. okt. 30. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem... minek fogadnának? nincs órákig tartó vajúdás amikor a szülésznő jelentléte - segítsége jól jön...
2018. okt. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen felesleges.
2018. okt. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
tényleg fölösleges, kb. annyi a szerepe, h ô viszi majd el mérni a babát
2018. okt. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Szinte semmi dolga.
2018. okt. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Minek. Nem is fogsz találkozni szülésznővel
2018. okt. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem érdemes.
2018. okt. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%

Nem jellemző.

Bár én fogadtam, mindig ő csinálta a ctg-ket, intézte az uh-kat, csinálta a vérvételeket. Ő csinálta a műtét előtti előkészítést, branül, ctg, és ő tette fel a katétert is. Aztán ő hozta oda a babákat a műtőben és ment velük a koraszülött osztályra, hogy minden infót megtudjak miután megvizsgálták őket.

Nekem ért ennyit.

2018. okt. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem volt, bár nem magamtól, hanem ismerős volt és ajánlotta, hogy akkor ő jönne. de jó, hogy volt. ő kötötte be az oxit (program császár volt, de előtte megindították, hogy a baba érezze, valami történni fog), katétert, borotvált, bejött utána is. Szóval ha ígyis-úgyis vadidegen lenne, akkor felesleges, de ha pl. egy előző term. szülésnél volt, és elégedett voltál vele, akkor lehet, hogy megint megkérném
2018. nov. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

5 ez azért teves

Ő teszi fel pl a katetert, infúziót stb és bent van a mutoben is vagyis velem bent volt pedig nem fogadtam fel és programcsaszar volt.

2018. nov. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!