Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki tudja lefoglalni az alapítv...

Ki tudja lefoglalni az alapítványi szobát?

Figyelt kérdés
Pénzért, természetesen. A nem lehet azt meg felejtsük el, van azvaz ember aki el tudja intézni, ahogy minden mást.

2018. okt. 31. 19:18
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk alapítványiba csakis azok kerülhetnek akiknek van fogadott orvosuk. Közöttük is előnyt élveznek a főorvos páciensei, közöttük is,akik egy bizonyos(20-30ezer) plusszal megtámogatják a főorvos, (10-20) ezerrel a főnővér zsebét.
2018. okt. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
A penzedert el tudod intézni. Most írtad. Hajrá.
2018. okt. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
A program császárosok
2018. okt. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Program császáros voltam, fel se vetődött, örültem, hogy más anyukákkal voltam, tudtunk segíteni egymásnak, beszélgettünk stb.
2018. okt. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Amikor legutóbb szültem (Bp. Szent Imre), akkor a szobatársam épp "átment" a VIP szobába. Előtte foglalt volt, így bármennyire is azt szerette volna, még nem mehetett be.

Szerintem máshol se tesznek ki senkit, akkor se ha mondjuk "többet fizetnél", bár azt hiszem fix tarifája van, legalábbis az Imrében.

2018. okt. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Programcsászarosok? Ez igaz? Amúgy köszi a válaszokat!
2018. okt. 31. 20:38
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahol en szultem ott nem lehetett lefoglalni. Szulesi sorrend van ha a vip szobaba akarsz kerulni. Fix napi osszege van, senkinek nem kellett adni erte plusz penzt.
2018. okt. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha foglalt, akkor nincs az a pénz.


Amúgy talán-talán ha a fix áron felül megtoldod a várólistán felülre raknak ha sokan lennének.

Szülsz

Szabad mehetsz

Ha nem szabad, akkor meg kell várni, míg ürül.

Szülési sorrend van.

Szt Imre

2018. nov. 1. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%
Attól függ, milyen kapcsolatrendszere, beosztása van a dokidnak. Ha pl programcsászárod van délután 2-kor, és az orvosod szól, hogz aznapra neked tuti kell a szoba, akkor hiába szül meg valaki reggel 8-kor, azt fogják mondani, hogy foglaltak a szobák. Nekik az a lényeg minden nap ki legyen fizetve, hogy 14-kor fogsz te a fogadott doki miatt beköltözni, vagy 8-kor engednek be valakit az utcáról teltház tekintetében mindegy. Persze ha a dokidnál magasabb beosztású kéri el a szobát, ods fogják adni reggel 8-kor. De ha a dokid a pcs miatt elkerte 14:00-töl, majd aznap 8-kor beeeik valaki akinek nincs fogadott dokija, azt a pàr óràt tartani fogjàk neked,a màsiknak meg mondjàk, hogy sajnos minden szoba foglalt.
2018. nov. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nálunk nem szülési sorrend van. Elég, ha bent fekszel, és igenyled. Illetve program császár esetében is megoldható.

A dokim berendelt a kiírt nap előtt 3 nappal vizsgalatra, és bent tartott. Aznap épp foglalt volt a szoba, de másnap reggel távozott, és mivel a megszült nők közül senki sem kérte, így mehettem, bár akkor még fogalmunk sem volt, mikor születik a baba. Végül összesen 6napot voltam az alapítványi szobában.

Senkit sem fizettünk le, nem volt protekcióm. Csak egyszerűen szerencsés voltam.

2018. nov. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!