Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha nem lehet előre "bejelentke...

Ha nem lehet előre "bejelentkezni" az alapítványi szobába, mégis hogyan lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Itt is olvastam több kérdést ennek kapcsán, pl. volt itt egy kismama, aki a befolyásos férjére hivatkozva mindenáron oda akar majd kerülni vagy a kérdező testvérét rúgták ki az alapítványi szobából, de egészen addig nem nagyon hittem el, hogy ilyen létezik, mikor váltig -ezen az oldalon is- állította, hogy nem lehet lefoglalni.


Nemrégen szültem egy kórházban, ahol egy db alapítványi szoba van. Már amikor mentem szülni, jeleztem, hogy oda szeretnék kerülni, mondták, hogy ez jelenleg nem lehetséges, mert valóban le van foglalva valakinek (!). Délután láttam, hogy egy császáros kismamát tolnak be, miután én már régen megszültem, de nem akartam balhézni nyilván már. Másnap a reggeli órákban meg onnét kijött egy apuka pici babával a karjában és traccspartit rendezett az osztályvezető főorvossal. Nem tudom kik lehetettek, de annál a kérdésnél mindenki leugatta azt az anyukát, hogy úgysem tudja lefoglalni.

Ha elvileg még a Professzor sem foglalhatja le, hogy lehetséges ez?? Nem vagyok felháborodva, de rosszul esett nagyon.



2018. okt. 23. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A császáros kismama lehet, hogy hamarabb kezdett szülni, mint te és ő már lefoglalta mire te beértél.
2018. okt. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha kifizeti pl arra a hetekre/hónapra a szoba díját, akkor szerintem siman megoldható.

Az első kettővel nekem sem sikerült, a harmadiknál a dokim ott marasztalt a kórházba, mert elég gyors szulesnek volt várható, és nem akartunk kockáztatni, mivel 40km-re lakunk.


Az első dolgunk volt, hogy szóltunk, mihelyst kiürül a szoba, átmennék oda.

Így 3 napot töltöttem el szülés előtt is a szobába, na meg 3-at utána.

Nekünk így volt jó, mert így könnyedén bent tudtak maradni a gyerekek is, a férjem is. Ugyan minden nap hazament a család, mégis egyszerűbb és meghittebb volt az alapítványi szobában ötünknek.


Gondolom, ez akkor is működhet, ha épp nem is lakik a szobában, csak névleges a dolog.

2018. okt. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A császár nem feltétlen programozott császárt jelent. Tíz órát vajúdtam előtte, és tizenötöt-hatot tartózkodtunk bent szintén császár előtt.
2018. okt. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nemrég szült a barátnőm, császár lett a vége , de előtte 36 órát vajúdott. Úgyhogy valószínű itt is már elég rég el volt foglalva szoba csak épp a szülőszobán volt az anyuka.
2018. okt. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm már bent volt a kórházban a császár előtt egy nappal mert akkor már vajúdott. Kifizették a szobát, csak épp mivel nem tágult, 17 óra vajúdás után megcsászározták és csak utána került a szobába.
2018. okt. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakinek van fogadott orvosa, és programozott szülése, akkor simán lefoglalhatta már arra a napra. Nekem is az volt(betegség miatt) és előre szóltunk a szoba miatt, így oda kerültem.Persze ehhez fontos az is hogy milyen beosztású a fogadott orvos.
2018. okt. 24. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom ahhoz, hogy őt már előző este vagy reggel felvették, így ezzel semmi gond. Ha két napig üresen áll a szoba mert "foglalt", vagy azt mondják neked hogy másnap menned kell, akkor lehetne felháborodni.
2018. okt. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!