Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti mit pakoltatok a kórházi...

Ti mit pakoltatok a kórházi csomagba és szülőszobára?

Figyelt kérdés
Most kezdeném összeállítani a két pakkot, ti miket vittetek és miből mennyit? (Gondolok itt betétre, eldobható bugyira.. mennyi kell belőlük?)
2018. nov. 1. 10:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hát nekem az utolsó volt, hogy azt számolgassam hány perce tart, azt meg honnan is tudtad előre, hogy mennyi van még hátra?

Mindegy, ezek szerint nem a Nagykönyv szerint mentem szülni :D

2018. nov. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
:) hat en levettem amugy az orat.. de mivel en is külön apas szobában vajudtam ott nem artott, mert nem volt.. foleg az elejen neztem hogy hany percesek a fajasok, aztan en sem. Kitolasnal meg mar olyan szobaban vtam ahol elottem volt egy óriási falióra, de sokat nem nezegettem azt sem. Telefont azt mondjuk en a setalgatas kozben nem tudtam vna hova tenni
2018. nov. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
50%

Kórházi csomag: orvosi papírok, leletek, személyes okmányok + fénymásolat (apáé is), házassági ak másolat, köntös, 3 rövidnaci (augusztusban szültem), 3 pántos top (nem szoptatós, de könnyű elővenni a cicit 😂 ), 2 pár papucs, 6 db kínais fekete mama bugyi, 1 melltartó (de ezt csak látogatókhoz használtam), hajgumi, hajkefe, tusfürdő, fogkefe, fogkrém, deo, zsepi, wc papír, tena 7 cseppes betét (kb 5 db ment el), always éjszakai betét, domestos törlőkendő, törölköző, kés-kanál-villa, műanyag tányér + pohár, telefon, tablet (mert előtte egy hétig bent voltam), töltők, könyv, kispárna (!!!), hazamenős ruha, sok-sok liter ásványvíz.


Szülőszoba csomag: 1 fekete bugyi, 2 tena betét, zsepi, szőlőcukor (nekem nagyon jól jött), zokni (majd lefagyott lábam), hajgumi, telefon.


Babás dolgok: 2 textilpelus, pár ruci (bár volt kórházi), pelenka, popsitörlő + krém, kis pléd, sapi, kesztyű, mellszívó, melltörlőkendő, szoptatós tea.


Ami nekem nem kellett, de szerintem jól jöhet még: aranyér kenőcs, jégbetét, kézfertőtlenítő.


Kb most ennyi jutott eszembe... lényegében a fél lakás, amit lehetőleg egy kis sport táskába pakolj be, mert nincs hely a nagy bőröndnek 😂😂

2018. nov. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!