Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni vizelettartási...

Szülés utáni vizelettartási gondja kinek mire oldódott meg?

Figyelt kérdés

3 hete szültem, hüvelyi úton, gátmetszéssel. Szerencsére tudom tartani a vizeletemet, nem csöppen el tüsszentés, nevetés, köhögés hatására sem, csak az a baj, hogy elmegyek wc-re, pisilek és nem tudom "elzárni"! régen bármikor meg tudtam szakítani a vizelést, s most nem...


Akinek hasonló problémája volt, annak megoldódott magától? ha igen kb mennyi idő alatt jött helyre? vagy torna? vagy műtét kellett? Vagy örökre így marad? vagy rosszabbodik majd idővel a helyzet?



2018. nov. 1. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez még magától helyre jön. Ne legyél türelmetlen
2018. nov. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a torna biztos nem árt. Én könyvből tanultam meg annakidején szülés után, de van DVD is, ha nem tudsz elmenni tanfolyama.
2018. nov. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
4.5 hónapja szültem. Nekem a tüsszentés is "problémát jelentett".:/ A torna segít de valóban türelem és idő kell rendbe jön. Ma már teljesen jól működik minden .
2018. nov. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Torna. Ido.
2018. nov. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon brutális volt szülés után. Azt mondta az orvosom ha 6 hetes kontrollon is baj van, akkor kell beavatkozni. Az első néhány napban annyira gáz volt, hogy éreztem hogy pisilni kell, mire letoltam a bugyimat ömlött kifelé, de nem éreztem hogy pisilnék, olyan volt mint a magzatvíz elfolyás, teljesen önkéntelen. Utána ha figyeltem rá hogy rendszeresen járjak nem volt gond, de pl sokáig, ha megpróbáltam elállítani pisilés közben is folyt tovább pedig én úgy éreztem baromira tartom. A kontrollra rendeződött.
2018. nov. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!