Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Szent Imre kórház szülészeté...

A Szent Imre kórház szülészetén a VIP szobáról van valakinek tapasztalata? Mennyivel másabb a többinél? Mennyibe kerül? Mikor érdemes lefoglalni?

Figyelt kérdés
2018. nov. 21. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet elore lefoglalni. Ha van szabad hely oda kerulsz a babaval ha nincs meg kell varni amig lesz. Sajat kulon furdoszobaja van, van pelenkazo, babamerleg, szoptatos fotel labtartoval. Babaobol igy melletted alhat a kisbaba es nem a tologatos kis kosarba kell ejjel lennie. Apuka bent lehet veletek a vip szobaba. Asszem annyi. Nekunk szuperul bevalt en szerettem, kenyelmesebb volt mint a kozos, foleg h amig az en lanyom aludt a szembe levo szobaba megallas nelkul sirt egy kisfiu, igy nem valoszinu h tudtunj volna mellette aludni.
2018. nov. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt kihagytam h 7ezer ft/ej.
2018. nov. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ.
2018. nov. 21. 17:41
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom hasznos e még a válasz. Pont úgy van ahogy az előző leírta. Annyi hogy a szobában van hűtő és ha jól hallottam van amelyikben mikro is.

A szülőszobán kell szólni hogy szeretnél ilyen szobát. Ha nincs szabad akkor sima szobába kerülsz, aztán akár másnap ha kiürül valamelyik megkapod.

Nekem nagyon bejött, jó volt a saját fürdő. Plusz apuka is bejöhetett. Egy hetet voltunk bent így pláne jól jött hogy kicsit össze tudtunk szokni. 🙂

2018. nov. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!