Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pesten hol érdemes szülni?

Pesten hol érdemes szülni?

Figyelt kérdés
Lehetséges, hogy Pesten fogunk tartózkodni a kiírás körül. Ha ott jönne a baba, melyik kórházat érdemes választani és melyiket nem? Minden tapasztalat érdekel.

2017. jún. 9. 05:22
 1/10 anonim ***** válasza:

A Szent Imre (Tétényi út, 11. kerület) jó kórház. Elég tág választási lehetőség van, hogy ki hogyan szeretne szülni. Persze a választási lehetőséget komplikációmentes szülés esetén értem. Térdelhetsz, guggolhatsz, fejen állhatsz. Ott szültem, testhelyzetre max javaslatot tettek, de én választhattam. A végén asztalon kötöttem ki, mert komplikáció lépett fel a kitolási szakban, viszont előtte az orvos meg a szülésznő játszotta a darut, hogy guggolásból visszahúzzanak álló helyzetbe. Hacsak nem volt komolyabb személyi változás az elmúlt 3 évben, akkor az orvosgárda is nagyon jó.


A többi kórházról nincs tapasztalatom. Kivéve a dél-pestit (Jahn Ferenc), ott dolgozik szülésznőként egy barátnőm és óvva int mindenkit, hogy ott szüljön.

2017. jún. 9. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Pontosítok, a Szent Imre SZÜLÉSZETE jó. A baleseti részlegre inkább ne akarjon senki bekerülni.
2017. jún. 9. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Plusz egy szavazat a Szent Imrére. Nekem bevált. (2 természetes szülésem volt ott.)
2017. jún. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én az Uzsokiban szültem tavaly, nagyon meg voltam elégedve. De lesz lakcímetek?Mert ha nincs fogadott orvosod, nem szülhetsz akárhol. Az Uzsokiban az orvosok 90%-a csak 12 hetes kor előtt vállal kismamát.
2017. jún. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én inkább igyekeznék úgy időzíteni hogy a körzetes kórházam közelében, tehát otthon legyek. A legtöbb orvos nem szereti a "beesős" kismamákat.
2017. jún. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem se lehet csak úgy beesni valahova. Max. úgy, hogy mentőt hívsz, és visz ahova visz, nem választhatsz.
2017. jún. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Semmiképp nem tudok a körzeti kórházba menni, mert hosszabb ideig Pesten leszünk, és túl messze lakunk. Sajnos ez már így van, nem tudok mit tenni, de attól még a gyerek jönni fog. Gondolom, hogy a mentő a legközelebbibe visz majd, de azt nem tudom, melyik kórház az, és jó lenne tudni, mire számítsak.
2017. jún. 9. 16:20
 8/10 anonim ***** válasza:
De nem értem, úgy fogtok ott lakni, hogy ideiglenes lakcímkártyád sem lesz?
2017. jún. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bárhol az országban, ha épp ott vagy és beindul a szülésed levezetik, emiatt nem kell aggódnod!
2017. jún. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A margitban SEMMIKEPP.
2017. jún. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!