Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek mennyire gyakori...

Szerintetek mennyire gyakori amikor egy ételtől vagy italtól indul be a szülés?

Figyelt kérdés
és akinek volt ilyen, annak mi volt az az étel-ital amitől beindult? a málnalevél tea most nem számít :-) remélem nem túl buta kérdés, csak azért érdekel, mert annyi mindent lehet hallani, hogy a különböző fűszerek is lehetnek szülésbeindító hatásúak. Köszi ha válaszoltok :-)
2010. jún. 26. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem annyira nem lehet gyakori, mert akkor lehetne simán variálni:) Ha a gyerek nem akar kijönni, nincs az a házi praktika, ami kihozná:) Biztosan vannak, akiknek bevált valami, de szerintem nem ez az általános:)
2010. jún. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én még sosem láttam ilyet, de valamelyik héten itt olvastam, hogy valakinek fahéjas ételtől beindult, fahéjas tea + 30valamennyi fahéjas palacsinta, ha jól emlékszem.
2010. jún. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

En mar minden hazi praktikat kiprobaltam....(de tenyleg mindent...) Lepcsozes,guggolas,nagy setak,stbstb...az osszes fuszer...es a fahejat is...Megettem egy zacsko fahejat 2 nap alatt,csak fahejas teat iszok, de semmi. Johet hidegfront,melegfront az en babamnak esze agaban nincs kibujni. Ha jol erzi bent magat sok mindent nem lehet csinalni csak varni...Bar van akiknel bevalnak az otthoni praktikak :)

40 hkm

2010. jún. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!