Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire gáz ha elszívok egy...

Mennyire gáz ha elszívok egy szál cigit 40hetesen? Nem gyújtottam rá egyszer sem terhességem alatt, de úgy érzem most elszakadt a cérna és szétvet az idegesség.

Figyelt kérdés

2018. nov. 25. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon. Ne bántsd a babát. Amíg elszívod, ő szeved és fuldoklik. Csinálj mást a feszültség levezetésére. Úgyse esne jól, mert bántana közben a lekiismeret.
2018. nov. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
98%

Légy büszke magadra, hogy eddig megálltad, most már bírd ki!

Csak ügyesen!

2018. nov. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
98%
Az az 1 szál cigi nem oldja meg a problémát és nem is leszel tőle jobban ha tényleg nem gyújtottál rá. Ha eddig kitartottál legyél büszke magadra és ne add fel
2018. nov. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazatokvan már kibirom igazan
2018. nov. 25. 19:03
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Ezt a hülyeséget! Dohányáztál már? Mert akkor tudnod kellene, hogy nem fog lecsillapitani 1 szál cigi, a babának viszont árt. Igyál citromfű teát inkább, az sokkal hatásosabb.
2018. nov. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5%
Ennyi eszed van komolyan, szívd azt a cigit ne törődj semmivel.
2018. nov. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Dohányoztam előtte,köszönöm aki nem hurrogott le rögtön nem cigiztem nem is fogok:)
2018. nov. 26. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!