Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ikres császár után szerintetek...

Ikres császár után szerintetek van olyan orvos, aki a következő iker (! ) terhességnél enged simán szülni? Mennyi az esély erre?

Figyelt kérdés

2018. nov. 12. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Kizártnak tartom.
2018. nov. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Ikres vbac nagyon ritka sajnos, de bem példa nélküli. Szt. Imrében vagy Kistarcsán próbálkozz. 😊
2018. nov. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Ikreket szültél és most újra ikreket vársz? :O
2018. nov. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szent Imreben több orvos is visszautasította az iker vbac ötletet. Nekem az első szulesem nem iker terhesseg volt, 1,5 évvel az első csaszar utánra varom az ikreket.
2018. nov. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnos nem találtam ilyen orvost, mondjuk nekem az első császárom 4 és fél évvel korábban volt, ha nem ikrek lettek volna engedik a vbac-t de ikrekkel nem.
2018. nov. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
Még a gondolatot is felelőtlennek tartom... A gyerekeid szerencséjére nem fogsz találni ilyen orvost.
2018. nov. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
31%
Nagyobb százalékban kockázatos az újabb császár, mint a vbac, kedves utolsó...
2018. nov. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Bár az én esetem nem klasszikus. 1 szülés sima, második iker: A baba simán született, B baba császárral (sürgősségi). Utána 36 hetes halott babát szültem simán, oxitocinos indítással, majd rá 1,5 évre simán a 4. gyermekemet.
2018. nov. 13. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyes sürgősségi császár után nem volt kérdés, hogy az ikrek is császárral fognak születni. Nem bántam, így mindenki sokkal nagyobb biztonságban volt.
2018. nov. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!