Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jóslófájás mennyi idő alatt...

Jóslófájás mennyi idő alatt múlik el a zuhany alatt?

Figyelt kérdés
Egyáltalán a derékfájás lehet jósló? Rettenetesen fáj,és hiába a zuhany,nem múlt még el... Néhány percig tűrhető aztán megint nagyon durván fáj...
2018. nov. 30. 19:32
 1/6 Bncsz válasza:

A Jósló fájás nem derékfájdalom.

Ha olyan érzésed van hogy "mindjárt leszakad a derekad" az normális terhesség vége fele.Zuhanytól nem múlik el.

2018. nov. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Első, ez nem biztos. Első gyerkőcöm születèsekor kicsit sem fàjt a hasam. Egyàltalàn. Csak a derekam fàjt. De az szètszakadt! Vègig, az elsőtől az utolsò pillanatig! Szòval indulhat ìgy a szülès.
2018. nov. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hátközéptől derékig sugalló elviselhetetlen fájdalom volt, este kezdődött egy szemhunyást nem aludtam csak görnyedtem, férjem meg nyomkodta a hátam ,de nem sokat segített,olyan mintha egy kés lett volna benne.

Reggel elment a nyákdugó, még aznap megszületett a kisfiam.

2018. nov. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány hetes vagy, én a szülés előtti időszakban redszereses 3-4 órákat töltöttem jóslókkal a kádban. Néha beállt valami redszer is, de aztán hajnalra leálltak.

Az erős derékfájdalom szeritem is inkább csak tágulást jelez.

4 gyerekes

2018. nov. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,szerintem jósló volt,egy sima derékfájásnál azért sokkal durvább volt. 15,20 majd éjjel csak 1 óránként jött. Mostanra már csak a sima derékfájás van meg,ami szintén fáj,de ez semmi ahhoz képest. Szerintetek ez mennyivel lehet szülés előtt? Pár nap vagy több hét? Időm még van, 4hét,de én úgy érzem nem marad bent addig.
2018. dec. 1. 08:33
 6/6 anonim ***** válasza:

Hetekkel túl is húzhatod akár.

Én is így jártam kettővel.

4-es

2018. dec. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!