Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy történik az altatásos...

Hogy történik az altatásos császármetszés?

Figyelt kérdés
2018. dec. 3. 14:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Ezt szeretném én is tudni.😬 Bocsi az offért.
2018. dec. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
ugyan úgy mint az érzéstelenítéssel végzett csak annyi hogy kapaz plusz altatót is. Megkérdezhetem neked mi okból nem lehet éber császárod? Hátha találok sorstársat☺️
2018. dec. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
27%
? Ugyanúgy, mint a nem altatásos. Mire vonatkozik a kérdés?
2018. dec. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

Előző nap befektetnek. Nem ehetsz\ihatsz. Aztán betolnak a műtőbe és elaltatnak. Felkelsz és félkómásan megmutatják a babát.

Lényegében olyan, mint a nem altatásos programcsászár.

2018. dec. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
...csak ne direkt válassza ezt senki, mert az altatóból a baba is kap, nagyon nem jó. Utána nincs aranyóra sem, kimarad az azonnali mellre tétel :/ Sajnálom akinek muszáj így csinálni :(
2018. dec. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Utolsó, szerintem direkt nem választaná ezt senki, és egy felkészült orvos se vállalná be, mivel ez árthat a babának. Nekem pl azért kell így, mert nem hat az érzéstelenítő
2018. dec. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
Mire vagy kíváncsi? Engem altattak, mert nem tudták beadni az erzestelenitot. Ha ügyes a doki akk nem sok altató megy a gyerekbe. A lányom 8,9,10 apgar értéke volt.
2018. dec. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolsó ugye tudod hogy 8as apgarral már erősen fontolják az újszülött intenzív osztályos elhelyezését? A 8 az már rossz eredmény.
2018. dec. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
6-os, azt meg szabad kérdezni, hogy derült ki még elötte, hogy nem hat? Tényleg érdekel. Köszönöm, ha vàlaszolsz.
2018. dec. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
67%
Utolsó: Onnan hogy soha, semmilyen érzéstelenítő nem hatott rendesen, se foghúzásnál, se kisebb műtéteknél(anyajegy, sebvarrások). Mindig dupla adagot kellett kapnom mindenből, hogy legalább picit elviselhető legyen, de császárnál túl nagy lett volna ez a dupla dózis, megterhelte volna a szívem ezért döntött az orvosom az altatásos császár mellett.
2018. dec. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!