Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülhetek császármetszéssel?...

Szülhetek császármetszéssel? Többi lent.

Figyelt kérdés

Úgy tudom csak bizonyos esetekben alkalmaznak császárt. (Pl.: ha rosszul fekszik a baba)

Az én esetemben egy nem kívánt terhességről beszélünk, ami későn derült ki, elvetetni már nem tudtam volna.

Ezért a nyílt örökbeadás mellett döntöttem, szeretném ha szerető családban nőne fel.


De tudom, hogy nem lenne semmi ami ösztönözne a több órás vajudásra és lelkiekben is megviselne...

Nincs fogadott orvosom. A szülés előtt mennyi idővel kéne szólnom és kinek?


(Nem tudok megfelelő hátteret biztosítani a babának)


Negatív válaszokat mellőzzétel légyszíves, mert anélkül is elég sz.r a helyzet. Köszönöm.

37 hetes vagyok



2018. dec. 4. 23:34
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! Nagyon rendesek vagytok :)
2018. dec. 5. 17:15
 12/17 A kérdező kommentje:
Befolyásolhat valamit, hogy az összes papíromon az van, hogy vashiányos vérszegénység miatt veszélyeztetett terhes vagyok?
2018. dec. 5. 23:01
 13/17 anonim ***** válasza:
Sajnos szerintem az nem :( Nagyon sok kismamànàl előjön ez. :(
2018. dec. 6. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
😞
2018. dec. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már beszéltem egy orvossal, aki elküldött egy másikhoz, aki majd elküld még 20 másikhoz. :D
2018. dec. 6. 21:37
 16/17 anonim ***** válasza:
Javaslatért?
2018. dec. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha nyílt örökbeadást választottál, akkor ha szeretnéd, az alapítvány/tegyesz részéről, vagy a pici új családja részéről ott lehetnek melletted és átsegíthetnek pszichésen ezen az egészen. Szerintem a császárral hosszútávon nagyon nehéz lenne, ott lenne a heged, amit nagyon nehezen tudnál letagadni onnantól, Te is minden nap látnád. A vajúdás nem mindenkinél hosszú, több barátom 1-2 óra alatt túlesett rajta, a felépülés is jóval egyszerűbb. Ne félj segítséget kérni attól a szervezettől, akivel kapcsolatban vagy (gondolom már kapcsolatban vagytok), mert ők ezért vannak. Az, hogy örökbeadnak, csak a mellékterméke a rendszernek, a tegyesz és az alapítványok is alapvetően azért vannak, hogy Neked segítsenek. Ez a legfontosabb feladatuk és eszerint is viselkednek.
2018. dec. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!