Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan, ak8nek volt...

Van itt olyan, ak8nek volt hipofizise szules utan?

Figyelt kérdés
18 hgmm helyett 21 hgmm a szemfeneki nyomas. Szemorvos kuldott neurologushoz, aki kert ct-t januar 10-re. Azt mondja, az idegrendszeremmel nincs problema,valoszinuleg a terhesseg alatt megnott a verboseg a szememben, ezert alakult ki pangasos papilla. Szerinte hipofizis (agyalapi mirigy, magas prolaktin). Egyik szemem kancsal, de nem feltuno gyerekkorom ota. Volt valaki, akinek okouott hasonlot a terhesseg?
2018. dec. 14. 11:13
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

*akinek

* okozott

2018. dec. 14. 11:13
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Jó esetben mindenkinek van hypophyisise szülés után (is).
2018. dec. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen? Akkor nem kell aggodni? A neten mar minden hulyeseget olvastam🤣
2018. dec. 14. 11:16
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Jesszusom. Ha mindenkinek eltűnne az agyalapi mirigy a szülés után, akkor elég hamar kihalna az emberiség. Ez kb olyan, hogy a májad sem szívódik fel a baba megszületése után.
2018. dec. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

Nem. Ezzel csak arra akartam célozni, hogy a hypophysis egy SZERV, mint a máj vagy a vese, ami jó esetben egész életedben megvan. Igen, szülés tán is.

Amire te gondolsz, az a hypophysis MEGNAGYOBBODÁSA.

2018. dec. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ja igen😁

Nem fejeztem ki magam pontosan. Doki szerint ez nem rak.

2018. dec. 14. 11:38
 7/12 A kérdező kommentje:

Nyilvan arra gondoltam, hogy megnagyobbodas, gyulladas van ott csak nem jol fogalmaztam☺

Csak a szememmel kapcsolatban mennyire kell aggodni ennel a megnagyobbodasnapl?

Volt olyan, akinek emiatt megnott a szemfeneki nyomas?

2018. dec. 14. 11:40
 8/12 anonim ***** válasza:
Teljesen természetes, minden kismamánál megnő az agyalapi mirigy, a prolaktintermelés, szoptatás miatt. Gondolom kapsz majd Bromocryptint amivel szépen tudják majd kezelni.
2018. dec. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Koszonom😍😘
2018. dec. 16. 20:11
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, annyi még infónak, hogy ha egy bizonyos méretet elér akkor műtik, de ha nem azt gyógyszerrel kordában tartják, s lassan visszahúzódik. A gyógyszer viszont leállítja a tejtermelést. Ñekem a szemfenéki nyomás nem változott, látótér kiesésem van.
2018. dec. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!