Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan valaki akinek...

Van itt olyan valaki akinek császár alatt benn maradt valami? Milyen tünetei voltak?

Figyelt kérdés
3 hónapja volt császárom. Utána kis időre jött egy olyan mintha valami nem lenne jó a gyomrommal. Utána időközönként jött elő de ez csak rosszabb lett. Múlt héten annyira fájt már bal oldalon a gyomrom mellett és a gyomromnál hogy fel sem bírtam kelni. Elmentem nőgyógyászhoz azt mondta minden rendben van. Elmentem orvoshoz azt mondta biztos vírus szedjek probiotikumot, szedtem jobb lett. Tegnap este vissza tért és olyannyira hogy nem tudtam mit kezdeni magammal. Még mikor levegőt vettem az is fájt, de tényleg borzalmasan. Nem tudok mar csak arra gondolni hogy lehet bent maradt valami állítólag az okoz ilyen fajdalmakat. Tud valaki segíteni?
2018. dec. 16. 19:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógyász uh-val megnézte a 6 hetes kontrollon is. Ha az lenne látta volna. De ha bizonytalan vagy kérdezz kerek-perec rá. Ha "kiröhög" is sz@rd le.
2018. dec. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Olvass már utána, hogy a császárnál mit vágnak és neked mi fáj - a méhed meg a gyomrod ugyanis nem ugyanaz!
2018. dec. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem ugyanaz nem vagyok hülye. De a császárnál nagy területen dolgoznak nem csak a méhnél. Azért gondoltam arra.
2018. dec. 16. 19:38
 4/12 A kérdező kommentje:
Egyébként a 6 hetes kontrollon b*szott megnézni uh-n és vaginálisan is, azért mentem el privátilag.
2018. dec. 16. 19:39
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Háziorvostól kérj belgyógyászati beutalót, hasi ultrahangra. Ne nőgyógyásztól várj gyomor panaszra megoldást. Lehet epeköved van, vagy gyomorfekélyed. Nekem akkor volt erős gyomortáji fájdalmam, mikor az epémmel szenvedtem.

A méhed kicsit lejjebb van, császártól nem fájhat a gyomor táján semmi (2 császárom volt már, a 3.ra készülök), még ha benned maradt volna is valami, bár kétlem, ha a doki megvizsgált már legalább 2szer is.

2018. dec. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%

És privátban mit mondtak?

Amúgy kusúgározhat bárhova a fájdalom, de nem hinném, hogy ez lenne.

2018. dec. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ott is annyit mondtak hogy elrontottam valamivel a gyomrom.. Azért gondoltam erre mivel szülés után jelentkezett előtte nem volt, akármilyen betegséget nézek a neten mindegyiknel jobbrol irja hogy fáj de nekem balról. Nem tudok mar mire gondolni de szörnyű érzés..
2018. dec. 16. 19:59
 8/12 A kérdező kommentje:
A nőgyógyászhoz azért mentem mert a másik 6 hetesen nem vizsgált meg semmi kepp sem, egyébként mikor fáj akkor kihat a méhemre is azért mentem a nőgyógyászhoz.
2018. dec. 16. 20:00
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg símán valaki epeproblémád van, menj el belgyógyászhoz
2018. dec. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha bent hagytak volna valamit, durván lázas lennél. Én is azt javaslom, belgyógyászhoz menj el!
2018. dec. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!