Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meggondolhatom magam szülésnél...

Meggondolhatom magam szülésnél? Inkább ügyeletesnél szülnék, mint a fogadottnál?

Figyelt kérdés

Ha bármi okból, mégse szeretném, hogy behívják a fogadott orvosom szülésre, ennek lehet következménye?

Ugye be van írva a kiskönyvembe mint kezelő orvos, de szólhatok ott, hogy ne hívják?


2018. dec. 19. 12:16
 1/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a "kedves" válaszokat...

Van okom amiért erre jutottam, csak nem gondoltam, hogy ehhez bárkinek bármi köze lenne.

2018. dec. 19. 12:26
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor jogod van orvost váltani, ha gondod van vele.
2018. dec. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Sokszor láttam, hogy az orvosukban elbizonytalanodott kismamáknak azt tanácsolják itt, hogy váltsanak. Nekem már nincs lehetőségem váltani.

Csak az érdekelt, marad e bármilyen választási lehetőségem.

2018. dec. 19. 12:30
 4/7 A kérdező kommentje:

Akiket sikerült felkeresnem, ők már nem vállalnak ennyire a végén.


Kisváros, kevés orvossal.

2018. dec. 19. 12:32
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

Akkor szólni kellene a fogadottnak, hogy nem vele kívánsz szülni, hanem ügyeletessel. (És valahogyan indokold is neki, nyilván van okod, csak nem részletezted)

Mondjuk az benne van a pakliban, hogy ő lesz ügyeletben...

2018. dec. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Abból, hogy ő írta alá a kiskönyvedet, még nem következik másnak és neki se, hogy szüléshez is felfogadtad. Viszont ha megbeszélted már vele, elég faramuci a helyzet, mert alakulhat úgy, hogy vele is találkoztok, pláne ha bármi miatt tovább maradtok bent vagy neadjisten visszakerülsz, mert esetleg számíthatsz rá, hogy ha kitudódik, a többi orvos is rossz szemmel néz rád, akkor is, ha remélhetőleg szakmailag ettől még normálisan ellátnak, általában elég összetartóak, még ha hasonló is a véleményük az illetőről. (Én már tapasztaltam ilyet sajnos.) Más lenne, ha máshol szülnél vagy arra tudnál hivatkozni, hogy nem jókor van a rendelése... így talán még annyit mondhatsz ahelyett, hogy szakmailag elégedetlen vagy vele, hogy úgy alakult az anyagi helyzetetek, hogy sajnos nem tudod felfogadni. De hát akkor mást se.
2018. dec. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Masik korhazba menni szulni? Vagy huzni a vajudast itthon, ameddig tudod, es csak a kitolasra beesni?
2018. dec. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!