Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Első babánál van rá esély,...

Első babánál van rá esély, hogy nem fog kelleni gátmetszés?

Figyelt kérdés

Szerencsére olyan helyen szülök, ahol nem vágnak protokollból és lesz fogadott dokim meg szülésznőm, akik elvileg nagyon jók, és törekednek a gátvédelemre

De hallottam olyat, hogy első szülésnél nem nagyon szokott összejönni, és a legtöbbször muszáj vágni, hogy elkerüljék a repedést.

De ha lelkiismeretesen odafigyelnek a védelemre, akkor azért lehet rá esélyem, hogy mégsem kell?


2018. dec. 21. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Persze h letezik olyan h nem kell gatmetszes.

Elso kisbabamat gatmetszes nelkul szultem gatvedelemmel, sikeresen, serules nelkul megusztam.

Persze a szulesznom egy igazi profi volt, ezt neki koszonhetem.

2018. dec. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

En is gatvedelemmel szultem az elso babat is, nem is repedtem, pedig nem volt kicsi (4 kilo alatt valamivel, viszont 36-os feje volt). Annyi, hogy eleg sokaig tartott a kitolas, tobb, mint 3/4-ed ora voot, mert csak nagyon lassan haladhatott ki a baba a nagyobb fej miatt.

A masik ket gyerek kisebb fejjel szuletett es kisebbek is voltak, ok nagyon hamar meglettek gatvedelemmel szinten.

2018. dec. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Gátvédelemmel szültem az első babámat, fél óra volt a kitolás. Áldom érte a szülésznőmet főleg de az orvost is mert nem avatkozott be. Nagyon megdícsértek utána, hogy szépen követtem a szülésznőm utasításait aki amúgy nagyon profi volt. A második babámnál is erre készülök.
2018. dec. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!