Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek 34 hetesen szabad...

Szerintetek 34 hetesen szabad szoba-biciklizni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 11:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy most kezded, vagy egész végig csináltad-e. Ha eddig is mozogtál, nem kell abbahagyni, de csak szépen komótosan, hogy átmozgasd magad, most már ne az edzésre menj :) Ha most akarsz nekiállni, én már hagynám inkább, megvárnám a szülést. Inkább sétálgass, itt a jóidő, a levegő és a napsütés amúgy is nagyon jót tesz, mozdulj ki :) Könnyű szülést Neked, gratulálok a babához!
2010. jún. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mindenféle ugrálós sport, mint például a futás, vagy csak símán ugrálás, és a biciklizés tiltott, vagy legalább is nem ajánlott sport terhesség alatt. Én holnap töltöm be a 34. hetemet, és el se tudom képzelni, hogy tudsz biciklizni:D Pedig normál méretű a hasam, de már ha állva akarok felöltözni, és húznám föl a nadrágom, fel kellene emelnem a lábam, ahhoz, hogy beleillesszem a gatyaszárba, de már nyomom a hasam, ezért nem tudom elképzelni, ha ülsz a szobabiciklin, hogy nem nyomod a hasad? Ha nem nyomod, akkor esetleg biciklizhetsz.

Egyébként ismerek egy lányt, ő lovagolt egész végig a terhessége alatt...na azt se tudnám elképzelni:D

2010. jún. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én 34-38 hetesen bicikliztem( kb 6km oda is-vissza is )és semmi bajom nem lett ,még 3 napot ráhuzottt a fiam igy is.
2010. jún. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Eddig is bicikliztem és kondizni jártam, csak az utobbi hónapba nem volt lehetőségem és gondoltam hogy megint nekifogok de csak lassan és könnyeden.
2010. jún. 28. 12:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Most tök komolyan, nem ér ez rá még 3 hétig? Akkor már nem kockáztatsz koraszülést, akkor sem, ha esetleg jobban megterhel az újrakezdés, mint gondolod. Ennyire nem lehet fontos az a szobabicikli! L27
2010. jún. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Most tök komolyan utolsó válaszoló, igen nem olyan fontos csak mivel nagyon szerettem és hiányzik gondoltam közbe tekerek mivel már nem melózom és egyedül lakom és tök unalmas. Ha annyira leakarod bőgni az ember lányát akkor nem kell válaszolni, nem kötelező!!!
2010. jún. 28. 16:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Olvasom, hogy eddig is mozogtál. Szóval egy-egy könnyed tekerés még jót is tesz! Nem arról van szó, hogy fogyni akarsz, vagy kihajtani magad, csak egy jóérzésű egészséges ember szereti átmozgatni magát. a terhesség nem betegség. Óvatosnak kell lenni, ezért kell csak amolyan könnyed sétabicózást csinálni már csak. Én pl a terhességem előtt Balcsi körutakat csináltam bicóval, Velencére jártam, melózni is csak bicóval mentem. Mikor terhes lettem, amég nem volt kényelmetlen, addig tekertem, aztán már nem, mert féltem, hogy elesek. Ez szobabicóval ugye kizárva :) Viszont a terhesség végéig Rubint Rékáztam. Tök jó volt, 38. hétre született egészséges, gyönyörű kislányom. Szóval szerintem laza szobabicó belefér. Kb olyan, mintha sétálnál egy jót :)
2010. jún. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, én sem egy kifárasztó edzésre gondoltam, de látom csak van aki megért. Mindenkinek jó babázást kívánok!
2010. jún. 28. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!