Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek mikor indult be a...

Gizike88 kérdése:

Kinek mikor indult be a szülés egyre sűrűbben és erős joslok mellet?

Figyelt kérdés
37 hetes terhes vagyok és egy ujjnyira kívül nyitva vagyok. Hasam kemenyedik alul feszül nagyon. És sűrűn kemenyedek szinte egész nap.
2018. márc. 26. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szülés elött 1 héttel kezdödött a tágulásos vérzés minimális mennyiségben. Kedden voltam nst-n, akkor 2111 volt a méhszáj érték. Szerda délelött kezdödtek a fájások. Szerintem nem joslok voltak, mert bár rendszertelenek voltak, de semmitöl nem multak el. Aztán csütörtök este már rendszerezödött, már 5-6 percesek voltak, de még nem akartam korházba menni. Vlgül hajnal 5-kor mondtam hogy na jo, menjünk, akkor már 3 percesekkel. 6-ra értünk be, adminisztrácio, ügyeletes orvos megviszgált, bö 4 ujjnyi voltam. 7-kor mentem be a szülöszobára, 8:35-kor kibujt! Szoval nekem ez a fájásos rész kb 2 napig tartott és igy 38+4-re szültem.
2018. márc. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ
2018. márc. 26. 22:24
 3/6 anonim ***** válasza:
A keményedés nem jóslófájás. Éna 26. héttől keményedtem sokat, napi 5-15-ször, jóslóm egyáltalán nem volt, a kiírt napon indult be a szülés. Szóval ebből még bármi lehet.
2018. márc. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem innentől bő 3 hét. Jóslóm 35 hetes kortól lettek sűrűn de mindennapos 36-37 hetesen. 40 hétre szültem. Nem jelent semmit. Beindulhat ma is de 3-4 hetet is lehet még bent.
2018. márc. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*c2111 volt nekem is de még c2222vel is 1 hetet húztam.
2018. márc. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
El irtam. Kemenyedes és erős menszeszes görcsök alul a mehszajamnal feszül nagyon
2018. márc. 28. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!