Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gátmetszés után mikor lettetek...

Gátmetszés után mikor lettetek jobban?

Figyelt kérdés
8-án szültem de vannak napok amikor nagyon fáj a seb ha mozgok...
2018. dec. 26. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Elso szulesem utan 2 honapig szenvedtem vele. Vmi nagyon kezdo v gyakornok csinalta es hat nagyon csunya is lett. Masodik szulesem utan masnap kb semmit sem ereztem mar. Kb 2 hetig neha huzodott mig ki nem esett az osszes, utana semmi gondom nem volt.
2018. dec. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
15%

4-5 hetesen esett ki a varrat

Akkor már utána csak szexuális aktuskor volt kellemetlen úgy 1 hónapot még


2 hétig volt kellemetlen

De nem volt olyan h nem tudok ülni..stb csak ahogy gúzódott

2018. dec. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2-án szültem, de már el is felejtettem, hogy gátmetszésem volt.

3 napig fájdogált és meg is volt egy kicsit dagadva, de 10 nap múlva már nem éreztem semmit.

2018. dec. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első szülés után, még a 6 hetes kontrollon panaszkodtam, hogy nagyon érzékeny, azt mondta a doki, hogy normális. Kb. 2 hónapig éreztem, majd utána is minden frontkor, szexnél, tamponfelhelyezésnél. Majd 5 évre rá újra szültem gátmetszéssel. Ezt már nem is éreztem mire hazajöttünk a kórházból, és azóta sem volt vele probléma, és az előzőt sem érzem már. Fél éve szültem.
2018. dec. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
3. nap szedték a varratot, itthon meg is mertem nézni. Max egy hét volt míg óvatosabban bántam vele pl wc-zéskor vagy fürdéskor, de egyéb esetben (séta, lépcsőzés, ülés, fekvés) nem zavart. Szülés utáni másnap fájt egy kicsit csak. Sokkal rosszabbra számítottam. Viszont a terület érzékeny maradt sokáig, a wc papír képes volt kidörzsölni. Nagyon rossz, száraz bőröm van és ez ott is megérződik.
2018. dec. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első itthon szétnyílt, begyulladt, sebláz, minden volt.Több hétig fájt.

Másodiknál kb.két hét.

Harmadiknál pici repedés volt, egyáltalán nem fájt.

2018. dec. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!