Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Járt úgy bárki fájásai egyálta...

Járt úgy bárki fájásai egyáltalán nem voltak, csak miután elfolyt a víz? és aztán milyen hamar lett meg a baba?

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 14:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, én így jártam, az éjszaka közepén egyszercsak elfolyt a magzatvíz, és utána azonnal kezdődtek a fájásaim, eleinte rendszertelenek voltak - 5,7,8 percesek -, aztán mire beértünk a kórházba, kezdtek rendszereződni. Tíz óra alatt lett meg a baba, de szerintem ez teljesen független attól, hogy hogy indul a szülés, fájásokkal, vagy a magzatvíz folyik el.
2010. jún. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, éjjel elmentem pisilni, aztán ott meg elfolyt a magzatviz. Fájások még nem voltak, csak 1-2 óra múlva. Az elfolyástól 6 óra múlva lett baba. A második meg rá 10 percre :-)
2010. jún. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem reggel fél 7-kor folyt el a magzatvizem itthon. A kórházban kaptam oxitocint is, mert még akkor sem volt semmi fájásom. Na attól lettek.DE sajnos zöld volt a magzatvizem, nem tágultam semmit+ még a babám szívhangja is nagyon romlott, ezért 13.15.-kor császárral lett meg a kisfiam.
2010. jún. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem csak miután elfolyt a víz lettek fájásaim,egyből 2 percesek,nagyon hamar tágultam ha nem császároznak meg akkor is kb. 4 óra alatt meglett volna a kisfiam!
2010. jún. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hajnal 4-kor elfolyt a vizem. Bevittek a kórházba, egy ujjnyira nyitva voltam ekkor, de a fájások csak nem jöttek, illetve nagyon gyengék és rendszertelenek voltak. Másnap reggel 9-kor oxitocinnal indítottak, ez hatott: óránként egy ujjnyit tágultam tőle. 11-kor még burkot is repesztettek, mert nem centrálisan hasadt ki korábban, hanem valahol oldalt. Valamikor fél egyk körül után kezdtem el nyomni, és 13:35-kor lett meg a fiam, azaz öszesen 4,5 óra alatt.


36 hétre, 3000 gr/49 centi.

2010. jún. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem hajnal fél háromkor ment el a víz, előtt levő nap délután a nyákdugó, de a babám csak a magzatvíz elfolyása után lett meg 18 órával vákumos rásegítéssel, mert nem tudott volna egyedül kibújni. A fájások elég gyengék voltak, nagyon lassan tágultam....
2010. jún. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hétfőn este fél 7-kor folyt el a magzatvizem, fájásaim még kedden délután sem voltak, gyógyszert kaptam, hogy legyenek, a baba kedden este 10-kor született meg.
2010. jún. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
elfolyt a vizem rá 5 percre volt az elsö fájás amiket szabályos 4 percesek követtek. két óra elteltével már 2 percesek végül 13 órányi "meló" után lett meg a lányom. Elsö baba, ha nekem mesélnék én sem hinném el.
2010. jún. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Késő este elfolyt a vizem, hajnalban baba :)

Másikkal: délelőtt magzatvíz, du. baba :)

Fájások előtte nem voltak.

2010. jún. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hajnali fél kettőkor elfolyt a magzatvíz, fájások még nem voltak. Bementünk a kórházba, úgy fél három körül kezdtem el érezni enyhe mensiszerű görcsöt, de egyáltalán nem fájt még, sőt, még kellemetlen sem volt. De egyből 2-3-4 percenként jöttek. Aztán minden görcs egyre erősebb lett.

A babám negyed 7-kor született meg.

2010. jún. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!