Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyibe kerül kb. a kívánságr...

Mennyibe kerül kb. a kívánságra elvégzett programcsászár?

Figyelt kérdés
2018. dec. 31. 16:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
78%

Dönthet a nő az abortuszról - lehetnek komplikációk. És erkölcsileg is vitatott téma.

Dönthet a nő a lombikról - lehet mellékhatása a kezelésnek.

Arcplasztika, mellplasztika, zsírleszívás stb. - bőven van komplikációra esély.

Miért nem döntheti el a nő, hogy vállalja-e a császárt és az esetleges komplikációkat?

2018. dec. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
45%

Semmivel nem került többe mintha simán szültem volna.

Dokim elküldött pszichiaterhez aki tb alapon ideadta a papirt hogy ő javasolja, és kész. Nem adtam a pszichiaternek egy forintot se,eszembe se jutott. A dokim meg ha sima szülés akkor is 10et kapott volna alkalmankent es 100at a szülésért (Bp)

2019. jan. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
9es, az én gyerekem meg majdnem a császárba halt bele, ahogy én is..tehát nem olyan szipiszupi jó dolog az,arról nem is beszélve hogy pokol volt az utána lévő másfél hónap, most meg a fiammal járunk gondozásra, a neurológus szerint a programcsászár miatt nem tudott adaptálódni a környezetéhez emiatt vannak most tanulási és magatartászavarai(disgráfia, discalculia, ADHD)
2019. jan. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik gyerek belehal a császárba az a természetes szülést sem éli túl. Dolgoztam szülőszobán, nem kéne hülyeségeket írogatni.
2019. jan. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
13%
13, miért is lett az a programcsászár??? Gyanítom, ha nem lett volna, most nem lenne gyereked... akkor meg már inkább ADHD-s legyen. Szerintem. Bár te tudod, hogy melyik a jobb
2019. jan. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Milyen neurológus mond ilyeneket? Én őt is fel tudnám jelenteni, mint kollègája.

Ettől függetlenül azért az sc nem olyan egyszerű, megvannak a javallatai (bár ebben a szülészet témában minden elég relatív). Ha meg szövődmény van belőle, a császárt rendelő kismama simán feljelenti.

Engem nem zavar ha más császárt akar, de akkor már a pszichiátriai vélemény értelmesebb és korrektebb dolog, mint a lefizetés.

2019. jan. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Annyi mint a hüvelyi szülés. A fogadott dokinak mindegy. :)
2019. jan. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!