Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális a viszkető érzés...

Normális a viszkető érzés 10nappal szülés után?

Figyelt kérdés
Felszívodó a varratom ma kiesett egy darab belőle, nem tudom hogy az viszket-e vagy fertőzés lenne, illetve a varrat vonalán mintha be lenne durranva úgy néz ki mint egy arany ér de nem tudom hogy az most az e vagy a varrat, mert a végbél felett is látok ott meg ugye nem vágtak. Eddig nem volt aranyerem, kórházból is úgy engedtek ki hogy minden oké, az ki jöhetne utólag? Vagy a varrat néz ki így? Nem tudom hogy kell ki néznie azt se hogy milyen volt szülés után mert 1 héttel később mertem meg nézni :( két napja szúr és viszket, valamelyik nap olyan érzés volt mintha megrepedt volna ahogy leültem úgy fájt akkor vérzett is de nem láttam ilyen dudrosnak...
2019. jan. 6. 21:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, húzódhat és viszkethet a varrat.

Duzzanat is természetes, főleg 10 nappal szülés után. Ha gond lenne akkor gennyes lenne.


Aranyér nem tudom mennyire jöhet ki szülés után, de elképzelhető hogy ha picit is erőlködtél, kijött. Nem is biztos hogy említik a kórházban az aranyeret. Nekem pl nem mondták, de láttam hogy van.

Az a lényeg tartsd tisztán!

2019. jan. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!