Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Más is inkább a császárt...

Más is inkább a császárt választotta különösebb ok nélkül?

Figyelt kérdés
Mert pl nem akart hüvelyi úton szülni bizonyos okok miatt.
2019. jan. 11. 16:25
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
9%
20! nekem nem fajt kepzeld el epp! 13 ora alatt kint volt a baba es minden percere buszke vagyok! nem ertem a sok gyenge not aki inkabb felszabdaltatja magat mert nem bir el a babajaert egy kis fajdalmat.
2019. jan. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
71%
21: Barcsak feltudnam fogni, hogy mi koze van akarkinek is ahhoz, hogy valaki hogyan szeretne szulni. Nem ertem, hogy miert problema ha valaki a “kenyelmesebb” utat valasztja, ami azert tegyuk hozza nem mindig konnyu. Birom az ilyen osanyakat akik elitelik azokat akik csaszarra mennek, mintha barmi jogod is lenne elitelni akarkit is, foleg egy olyan dolog miatt amihez aztan ku..rvara semmi kozod nincs.
2019. jan. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
63%
Pont az ilyen emberek miatt fog mint te 21-es Magyarorszag egy kis keleti-europai szinvonalu, elmaradott kis szarkupac lenni.
2019. jan. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

#18 szerintem meg te vagy a szánalmas, mert az itélkezős embereknél gázabb nincs. Jobban semmit és senkit sem utálok mint a magadfajtákat. Megnyugtatlak, a társadalom nagy része szintén így van ezzel. Én még nem szültem, de a "császáros" nők nevében is kikérem a sok sz*rságot ami ömlik belőled. Ja, és a te semmit nem érő véleményed miatt senki nem fogja a hüvelyi szülést választani. Szép is lenne, ha minden vergődő emberre hallgatni kéne.


Többieknek köszi az értelmes választ!

2019. jan. 12. 20:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!