Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Bevállalnátok a 3. császárt?...

Bevállalnátok a 3. császárt? Nagyon félek tőle, pedig az első kettőnél nem volt különösebb dolog.

Figyelt kérdés
Ez az egy ami visszatart tőle, hogy félek nehogy vmi baj legyen.
2013. dec. 22. 13:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%
Január 8-ra vagyokkiírva. A harmadik császárom lesz. Bevallom, így még nem féltem soha. Mindkét szülésemnél probléma volt. Az elsőnél nem hatott az érzéstelenítő, így altatni kellett. A másodiknál szülés után lett baj a babával. De mégis bevállaltam a 3. gyereket, mert nagyon vágytam rá. Remélem, semmi baj nem lesz.
2013. dec. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
58%
érdemben nem tudok válaszolni, de szeretném megkérdezni tőletek, ha az első baba császáros, akkor a 2.-at alapból császározzák? vagy a 2.-at is csak akkor ha probléma van? köszönöm hogy válaszoltok! :)
2013. dec. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen, de 60% hogy ismét császár lesz. Ha az elsőnél eleve indokolt volt a programozott császár akkor a másodiknál is biztos fennáll a probléma, de ha azért lett császár mert nem tágultál meg ilyenek akkor azért sima szülésnek fog indulni a második szerintem.
2013. dec. 22. 14:35
 4/17 anonim ***** válasza:
60%
köszönöm szépen! :)
2013. dec. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
39%

Én nem vállalom be a harmadikat. A második császárnál nekem sem sikerült az érzéstelenítés, engem is altattak.

De így is meglett három gyerek, mert előszörre ikrek jöttek.

2013. dec. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
60%

Hát nekem is volt gondom a 2. császárral, szintén nem hatott az érzéstelenítő...mégis itt a kezemben a 3. babám, aki 3 hónapos:-) Én is nagyon féltem, sajnos volt komplikáció is, de végül minden jól alakult. De ne belőlem indulj ki, mert én elég komplikált eset voltam.

Azt mondom így utólag, hogy megérte, ennek a tüneményes babának meg kellett születnie :-)

2013. dec. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
60%

Én bevállaltam. Sőt! A 3 császár mellett volt még 1 nagy méhműtétem is, akkor is ott vágtak. Mindez 5 éven belül.

Az első sürgősségi volt, utána volt a méhműtét. A 2. babám progis császárral született. Egyikkel sem volt problémám, így belevágtunk újból a babaprojektbe, mert 3 gyermeket szerettünk volna. A terhességem katasztrófális volt, bár nem az előzmények miatt. Babám sürgősségi császárral született a 33. hétre. A felépülésem nehéz volt, hetekig fájt mindenem, alig bírtam mozdulni, de nem pihenhettem, mennem kellett a koraszülött babámhoz.

2013. dec. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
35%
Oszinten nem valalnam be. Most volt harom hete a masodik es olyan szinten megviselt mind lelkileg mind fizikailag hogy az borzalmas. A gondolat is rettegesel tolt el hogy megint terhes vagyok.
2013. dec. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
39%
Én bevállalnám.Kisfiam faros volt és korábban is jött 36 hetesen így császár,begyulladt a heg,hetekig jártam tisztításra.Kislányom időben érkezett fejvégű volt,de nagyon vékony volt a heg a méhemen ezért alapból császár lett,minden rendben ment.Nincs 3 év köztük.Most a kicsi 8 hónapos,uh várunk 5-6 évet és akkor újból belevágunk,végül is még csak 31 éves vagyok.
2013. dec. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nekem nem volt gond sem a két terhességgel sem a szüléssel, csak meg vagyok ijedve hátha most történne velem műtét alatt vmi és itt a két pici.
2013. dec. 22. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!