Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után meddig...

Császármetszés után meddig normális, ha nincs széklet? Szétnyílhat a seb az erőlködéstől?

Figyelt kérdés
Pont 1 hete szültem,másnap kaptam hashajtót,amitől aznap volt is székletem. Viszont azóta semmi. Kaptam a korházba 4.napon is hashajtót meg pezsgőkúpot,de semmi. 2napja pedig annyit erőlködtem,hogy elkezdett vérezni a sebem,és azóta is váladékozik az egyik oldal. A másik oldalon pedig teljesen begyógyult.
2019. jan. 20. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:
26%
Szia, szerintem keress fel egy orvost a kórházban, 6 hétig, a gyerekágyig oda tartozol, mert ne adj isten, bélösszenövés is lehet. Nekem minden nap megkérdezték, amíg bent voltam. Hashajtót nem lehet a baba miatt, sem szilvalekvárt, mert ha szoptatsz, az neki hascsikarást okoz. A vérző heget pedig haladéktalanul fertőtleníteni kell! Az octisept spré a legjobb, nagyon nem ajánlják a jód tartalmú fertőtlenítőket, mert felszívódva az is árt a babának.
2019. jan. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%

[link]

Elírtam a nevét, ez az. Kis bőrpírt okozhat, de nem csíp, szuper jó készítmény. Én a gyerekek sérüléseit is ezzel látom el.

2019. jan. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Leavolac szirup mehet szoptatás alatt is, tegyél vele egy próbát ha eddig nem tettél. Illetve a magnézium hashajtó hatású, nem tudom, terhesen szedtél-e, engem már akkor is hajtott, így a császár után, mikor 3 napig kimaradt itthon a nagyvécé, rápróbáltam, másnap tudtam menni.

A seb miatt viszont keresd fel a dokidat, véreznie nem kéne :/

2019. jan. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!