Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy bírtátok a folyamatos...

Hogy bírtátok a folyamatos bezártságot, amíg picike volt a babátok?

Figyelt kérdés
2010. jún. 30. 00:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta a gyerekorvos, hogy másfél hétig ne vigyem ki. Csak addig voltunk odabenn az meg gyorsan eltelt azt se tudtam hol a fejem. Onnantól kezdve meg nem voltam bezárva mentünk mindig mindenfele.
2010. jún. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mentünk mi mindenfelé. Újszülöttként erszénnyel, most meg mei tai-val.


Aztán van net, és a barátaim sem hanyagolnak, csak mert szültem.

2010. jún. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi sem voltunk bent sokáig, persze nem az 50fokba mentünk, de azért nem kell félteni a babát annyira.
2010. jún. 30. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hat azert a nap 24 orajaban nem kell minden nap bent maradni. Ezt ugy mondom, hogy en nagyon indoor vagyok, vagyis en bent jobban erzem magam lenyegesebben, mint kint, megsem egeszseges mindig bent lenni. A babam telen szuletett, igy elso 6 hetben nem nagyon jartunk ki, inkabb a szobat levegoztettem, de jottek hozzank meg amikor megszuletik a baba, ugy elmennek a napok, mert elfoglalt leszel, hogy eszre sem veszed, hogy mennyi ido eltelik. Mikor 6 honapos volt, mar tengeren tulra repultem vele...azota 8-szor repultunk, mindig megyunk most mar valahova. Most masfel eves. Nem kell mindig bent tartani ujszulottet sem...
2010. jún. 30. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem kicsit több volt az a nem viheted ki szöveg,mert tél elején született a kislányom, az az idő keményen 2-3 hét volt:) Nem volt gáz,mert hidegben amúgy sem volt kedvem kimenni:D

Amúgy azóta meg sem állunk, sok barátunk van,most már szervezzük az esküvőnket,játszunk,mesélünk,sokat sétálunk,van,hogy egész nap megyünk (pl tegnap), kint voltunk az erdőben, ahol eltévedtünk:D Még szerencse,hogy vittük a kutyát, de így is rossz irányba mentünk és egy másik faluban kötöttünk ki:) De a kislányom élvezte:D

2010. jún. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én rosszul.Ugy igazán nem voltam soha "bezárva",max.ha az idő olyan volt,vagy beteg volt a baba,de engem megvisel/t hogy nem akkor megyek és oda ahova én akarok,addig amég én akarok,és azt csinálok amit én akarok.Ja meg az a tortúra indulás előtt,hogy minden nálam legyen,a számára megfelelő időben induljunk,evés,pelenkázás után,valahogy vergődjünk le a cuccokkal a másodikról ha nincs segitség,aztán vissza...stb,stb
2010. jún. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
most 11 hónapos a kisfiam és egyáltalán nem érzem magam bezártnak. gyakorlatilag 2 hetes kora óta kint vagyok vele. Ha jó idő van akkor akár egész nap is kint vagyunk.
2010. jún. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
1 hetesen már mentünk sétálni, és azóta minden nap. Másfél éves. Egyáltalán nem vagyok/voltam bezárva. Mivel nincs ki vigyázzon rá, mindig mindenhova jön velem.
2010. jún. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ilyen jó időben nem nincs bezártség, lehet menni kora délelőtt, késő du. sétálni.

Ha kertes házben laksz kirakod az árnyékbe, te meg lefekszel mellé pihenni.

Szültem januárban és márcuóiusban, na akkor szarabb volt, de akkor sem ültünk otthon hetekig.

2010. jún. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!