Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire normális a hőemelkedé...

Mennyire normális a hőemelkedés császármetszés után?

Figyelt kérdés
10 napja szültem,péntek óta szinte folyamatosan 37,4-es hőemelkedésem van. A korházból is így engedtek haza,antibiotikumot kaptam 5 napra,ami elfogyott,de a hőemelkedés maradt. A sebem is 1 kicsi ponton még váladékozik,de a védőnő szerint minden rendben van. Melleim nincsenek begyulladva,sajnos tejem is kevés van,szóval nem amiatt van.
2019. jan. 23. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem menj vissza a dokihoz, a láz fertőzést jelez. Két császárom volt, de egyszer se volt ilyen, max a mellem miatt voltam lázas.
2019. jan. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sztem nem normàlis ez. Inkàbb nézesd meg,az a biztos.
2019. jan. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Menj ibkább vissza



Viszont a magasabb alaphő normális is lehet.


Nekem 4 hónapig nem császárosként is 37.2 volt a hőm..

6,5 hós a babám.. Múlt héten mértem, még mondog magasabb. Se már csak 36,8.


Terhesség előtt 35,8-36,2 közt volt mindig

2019. jan. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy szép kis heg alatti tályog okozta, majdnem ott is maradtam. :/ Nézesd meg mindenképp!
2019. jan. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!