Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szüléshez eldobható bugyit...

Szüléshez eldobható bugyit hol tudok venni?

Figyelt kérdés

Nme igazán tudom, milyen bugyit érdemes vinni a kórházba, mindenhol az eldobható fajtát említik, de ilyet hol lehet beszerezni, ki hol vette? :)

Valamint kigombolható hálóinget hol tudok többet olcsón beszerezni? Mert ebből is ugye többet is érdemes vinni, de én egyáltalán nem használok hálóinget, így nincs otthon egy darab sem.

Érdekelne még az, hogy milyen betétet érdemes vinni? Van külön szülés utánra javasolt betét?


Köszönöm szépen!!


2019. jan. 24. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Tena Pants a legjobb, én a Müllerben vettem. Ott egyébként van ilyen hálós egyszer használatos bugyi is.
2019. jan. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Eldobható bugyit tudsz venni drogériába vagy baba boltba. Én pl bababoltba vettem.

Viszont azért vigyél normál bugyit is, ami nem tanga.


Hálóinget pedig olcsón ilyen kínai áruházba láttam. Vagy Lidl-be is szokott lenni.


Mindenképp szülés utáni kell. Azt is Dm,Rossman,gyógyszertár,bababoltba betudod szerezni. Több fajta van, de kifejeuezten szülés utáni kell ami illyen nagy vastag lesz. Sokan a Tenát ajánlják, de vannak saját márkásak amik habár olcsóbbak de jók. Én Chiccot vettem abból.

2019. jan. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én a bébibolt.hurol rendeltem mindent, ott van eldobható bugyi is, hálóing is,


Betétből én a Tena Lady inkontinencia betétet vettem, többet is, jó vastag, masszív, nehezen ázik át, nagyon jó befektetés volt. :D

Sötétkéket, világoskék és zöld csomagolásút vettem, nemtom mi a pontos neve, normal extra ilyesmi.


Jégbetétet is ajánlanám szintén a bébiboltbol rendeltem, szülés utáni nap megváltás igazából.


Ha budapesti vagy nekem van két hálóingem, jégbetét, bugyi is megmaradt, gátsebápolom is van stb.

2019. jan. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kínai boltokban van kigombolhatós hálóing, Lidlben pont most van kismama hálóing, az ilyen félrehúzós, nekem ez vált be amúgy, a gombolóst sok idő gombolgatni.

Én szülés utánra a kidobásra szánt bugyijaimat vittem, dm-ben vettem Jessa márkájú inkontinencia betétet. Ezen kívül éjszakai Always betétet használtam a kórházban, de 4. nap már az is sok volt.

2019. jan. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bababoltban vettem de én speciel utáltam, a második naptól rendes bugyit használtam. 2. szülésemnél már szülés utántól. Lehet csak jobban meg kellett volna nézni milyet veszek, túl laza volt, lehet kisebb méret jobb lett volna, mondjuk nem hiszem.

Tenát használtam de hogy pontosan mi volt a neve azt nem tudom, de betét volt, nem a pelenka szerű, nekem elég volt.

2019. jan. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az eldobható bugyit hülyeségnek tartottam, de gondoltam kipróbálom, egy csomaggal vettem 5-6 db, 500-600 ft volt, Dm vagy Rossmann, nem emlékszem, kibontottam, majdnem kidobtam, annyira bénának nézett ki, de gondoltam elfér a bőröndben, és megérte, pont arra való, amire gyártják, pont akkor amikorra ajánlják, a tena betétet megtartja, amúgy meg akkor mindegy, hogy hogy néz ki, kényelmes és praktikus. mivel első két nap kb óránként cseréltem, a másodikat kimostam egy pillanat alatt és a következő cserére megszáradt, így tulajdonképpen kettőt váltogattam és mindig tiszta volt minden, ami nagyon jó érzés.
2019. jan. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én sem használok hálóinget, nálunk a kórházban nem is kötelező szerencsére így én csak pántos topot vittem, abból még gombolkodni sem kellett ☺️ mondjuk ez augusztusban volt.


Eldobható bugyit se vettem, inkább kínaiban fekete mama bugyit, amit azóta is használok mensikor 🤷‍♀️


Betétből első 2 napra Tena 7 cseppest használtam, utána pár napig a legnagyobb always éjszakait.


Ezekkel nekem 0 balesetem volt ☺️ Mondjuk varratom nem volt, azt zavarhatja a bugyi vagy a betét, de ez is tök egyéni.

2019. jan. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Eldobhatós bugyit én is vadászom. Auchanba vettem egy méret volt csak készleten, remélem jó lesz. Ezen kívül bababoltba is találtam, de ott marha drága, akkor inkább betettem a nem tanga bugyijaimat, ha kell azok jók lesznek. Rossmannba dm-be, müllerbe nem leltem.

Betétet ugyanazt vettem mint első szülésemnél, Chicco, kimondottan szülés utáni betét, Chicco Mammy néven van nagy zacskóval. Nagyon szerettem, mert kényelmes, még bugyi nélkül is helyén marad mert széles kényelmes, hosszú és megmarad a lábad között ha vigyázol rá. Nem ázott át, és nagyon nyugis mert ha folyna is olyan hosszú hogy bátran ültem feküdtem, nem tudott cserben hagyni. Remélem most is így lesz.

Hálóinggel jobban jársz ha használod a kórházit. Nem fogod sajnálni, ha véres vagy tejes lesz, ami rettenet hogy meg tud keményedni és maradni a textilben. Azzal meg semmi dolgod nincs és minden nap tisztát kapsz. Ha kevés lenne vagy piszkos lesz látogatási időre, arra a pár órára egyet vihetsz be ami talon maradhat.

2019. febr. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!