Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Már lassan hogy 6 hónapja...

Már lassan hogy 6 hónapja szültem, hazajöttünk a kórházból rögtön beteg lettem nátha köhögés stb, stb, azóta már 4x vagyok beteg. Szülés előtt nagyon ritkán voltam beteg. Mitől lehet ez, volt valaki így, köze lehet ennek a terhességhez szüléshez?

Figyelt kérdés
Császarom volt majd két hónapot voltam kórházban...
2018. szept. 28. 14:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondold csak bele növesztettél , és kihordtal egy életet, persze, hogy megviseli a női szervezetet. Császárnak ehhez semmi köze, maga a terhesség gyengíti le, aki hajlamos rá. Szedtél terhesvitamint? Azt lehet nyugodtan folytatni én szoptatás végéig azaz több mint három évig szedtem ( terhességtől ) nem is voltam abban az időben soha beteg.
2018. szept. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Én is hasonlóan voltam/vagyok, a terhesség és szoptatás nagyon sokat kivesz a szervezetből, nem is csoda, hogy gyengébb az immunrendszerünk, és mindenre fogékonyabbak vagyunk. A rendszeres vitamin szedésnél nekem sincs jobb ötletem.
2018. szept. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :)
2018. szept. 28. 16:13
 4/9 anonim ***** válasza:
Semmi koze a csaszarhoz
2018. szept. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szülés (császér) után az első 12 hétben voltam vagy 5x beteg. Megfzás, seb begyulladása, szemgyulladás, megfázás, mellgyulladás (ez 2x).

Legyengülhet annyira az immunrendszer, hogy minden cart összeszed az ember, van ilyen.


Menj el orvoshoz, kérj valami roboráló szert.

2018. okt. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat... A legrosszabb hogy most a kisfiam is elkapta tőlem :(
2018. okt. 1. 13:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 20 hónapja szültem, de azóta is minden nyavaját sikerül elkapnom. Kb havonta 1x tuti beteg vagyok. A terhesség inkább ami legyengíthetett. Amióta elkezdtem vitaminokat szedni már javult a helyzet.
2018. okt. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vissza kell pótolni a vitaminokat és ásványi anyagokat. Főleg a vasat és b-vitaminokat, a vérveszteség miatt. Főleg, ha szoptatsz is.
2018. okt. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm szépen :)
2018. okt. 3. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!