Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit tegyek hogy ne mindig...

Mit tegyek hogy ne mindig csak a szülésre gondoljak? Vagy ez normalis?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mit tegyek,hogy ne mindig csak a szülésre gondoljak? Lassan 37hetes kismama vagyok,de éjszakánként is minden órába felkelek,és a babára gondolok,illetve mindennap azt álmodom,hogy beindult a szülés.

Ez normalis dolog? Már aludni sem nagyon birok :D Valakinek valami tippje esetleg? Legalább páróra hosszát ellehet ezt felejteni? Vagy már igy lesz amig mrgnrm születik a babóca? Köszönöm előre is! :)


2019. jan. 28. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Gondolj arra hogy milyen jó hogy most még annyit alhatsz amennyit csak akarsz :D
2019. jan. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én 36 hetes vagyok.

Ilyenkor már teljesen normális,hogy mindig eszébe jut az embernek. :)

Nekem pl azért, mert rettegek,az első szülésem nagyon hosszú és fájdalmas volt, most azon aggódok hogy nehogy ez is olyan legyen, nem tudom hogy bírnám ki.

2019. jan. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia.


Bár én még csak 32hetes terhes vagyok,de hihetetlen hogy mennyiszer a szülés kavarog a fejemben.Mondhatni rettegek tőle.Félek,de nem is tudom megmondani hogy a fájdalomtól vagy az ismeretlentől.

Első baba,így nem is nagyon tudom mire számítsak,talán ezért van ez a korai félelmem.

Sajnos tartok tőle,hogy ez az érzés az idő előrehaladtával sokkal erősebb lesz.

Azzal biztatom mindig magam hogy bent nem maradhat a baba és végre a karjaimban tarthatom!

2019. jan. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38 hetes vagyok, nekemis kavarog minden a fejemben, plusz lent a gyerkőc. Fájnak a csontjaim, alig birok menni, kb mint egy pingvin, és egyfolytában azon kattogok, ugyan mikor szülünk, mit fogok érezni, illetve a jóslóim is egyre intenzívebbek.
2019. jan. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem normális :) de megsúgom utána is még nagyon sokáig fogsz (vissza)gondolni rá :)
2019. jan. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Akkor legalább nem vagyok egymagam :D Én sem tudom igazábol,hogy a fájdalomtól,vagy az ismeretlentől félek inkább,de szerintem mindentől. :( Nekem is első baba. Félek mindentől,de annyira várommár,hogy a kezembe tartarthassam. :)

Napközben elfoglalom magam,ritkán jut eszembe,de egész északa azon gondolkodom mikor felkelek,hogy mi hogy fog történni.. :D szőrnyű egyébként.. :D Utánna meg azért nemalszunk,mert megszületett.. :D

2019. jan. 28. 19:29
 7/7 A kérdező kommentje:
Tarthassam*
2019. jan. 28. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!