Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi lehet ez a fájdalom?

Mi lehet ez a fájdalom?

Figyelt kérdés
4 hónapja szültem.már harmadjára mensizek.az első két nap borzasztóan fáj a bal oldalamnál a méhem vagy a petefészkem.olyan szinten hogy menni alig tudok.császárral szültem.már volt egy császárom,az után semmi ilyen problémám nem volt.érzem hogy valami nincs rendben.természetesen orvoshoz el fogok menni.a 6 hetes kontrollon mindent rendben találtak.mi lehet ez?eléggé aggódom
2019. febr. 2. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem valamilyen összenövés lesz. Ami a rossz hír ebben, hogy ezt UH-n nem látják, szóval kb annyit fognak mondani, hogy ez van. Ha lesz még baba és őt sem sikerül vbac-kel világra hozni, akkor a műtét során szétszedhetik.
2019. febr. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Milyen összenövés?biztosan nem lesz több babánk!
2019. febr. 2. 19:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Akár énis írhattam volna ezt a kérdést. Annyi hogy nekem első. Ha összenövés lenne az máskor is fájna nem? Vagy hogy megy ez?
2019. febr. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen fájna máskor is. Ami mindig tud fájni az a bélösszenövés, de ha a petefészeknél és/vagy a méhnél van gond, akkor az ciklussal összefüggően okoz fájdalmat.

Mindenképpen meg kéne nézetni dokival, mert ez magától nem fog elmúlni.

2019. febr. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!