Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült mostanában valaki...

Nadinkananett29 kérdése:

Szült mostanában valaki szolnokon?

Figyelt kérdés
Születtek babák szolnokon mostanában? Ha igen mijenek a körülmények.fel újították hallottam de kíváncsi vagyok a véleményetekre mijen tapasztalataitok vannak.Ja és a szülőszobán mijenek az ott dolgozók.
2019. febr. 2. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:
2016 ban szültem ott, maga a hely nagyon igényes, van külön vajúdó, onnan mész a szülőszobába ha itt az idő. Előtte beöntés ( nem vészes egyáltalán) utána wc, le tudsz zuhanyozni is. 1 ágyas szülőszobák jól felszerelve, az egyikbe kád is van. Amikor megszülsz maradhat veled a kicsi, de nem 1 óra azért. Bababarát korház, szóval a kicsi nonstop veled van. Este fürdetik, nem neked kell. 3 ágyas szobák vannak, ahhoz külön zuhanyzó és wc, nagyon kényelmes. A csecsemősök segítenek, de neked kell kérdezni, utána járni, maguktól nem nagyon segítenek. Nekem első baba volt, nem mertem kérdezni se, emiatt kicsit rossz volt a bent töltött 4 nap. Egyébként tényleg nem panaszkodom, ha lesz második baba akkor szintén ott szeretnék szülni.
2019. febr. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

2017 végén szültem. Szépen fel van újítva, de a személyzet az maradt. Az orvosok az, ha fogadsz olyan, ha nem lutri. A szülésznők szerintem nagyon jók, bár van néhány, akinek egyedi a stílusa. 4 szülőszoba van, egy ágyasok. Szülés után 2 óra megfigyelés van, amíg apa és a baba veled lehet. Gondolom, ha sokan várnak szobára ebből az időből jelentősen lecsippentenek. A vajúdó még mindig közös, oda nem is engednek be kísérőt. A gyerekágyas részen 2-3 ágyas szobák vannak, saját fürdővel. A takarítás elég hanyag, már a szülőszobai csomagomban ott volt az antibakteriális törlőkendő és töröltem mindent. 3 napot voltunk benn, ha kérdeztem segítettek, egyébként viziten, súlymérés/fürdetésen, kötelező vizsgálaton kívül senki rád se néz. A baba veled van egész nap, nem igazán szeretik, ha leadod a csecsemősökhöz.

A leggyengébb része az egésznek a látogató/vizsgáló helyiség. Továbbra se lehet csak üvegen keresztül megnézni a babákat, még az apának is (kiv. a koraszülött rész, oda apukát beengedik látogatni, a bajos, de időre született babák is oda kerülnek, pl fertőzéssel.) Az új részen most egy pici ablakon lehet megnézni a babákat, ha épp sokan vannak nem sokat fog látni senki, ha vizsgálat zajlik odabenn, hiába van látogatási idő, senkit nem fognak beengedni az ablakhoz.

2019. febr. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!