Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szules utani betet?

Szules utani betet?

Figyelt kérdés

A szules utani betet mivel masabb, mint egy sima eu betet? Milyet erdemes vinni a korhazba szules utan? Vettetek ilyen szules utani betetet, amit bababoltokban is kapni, vagy jobb a Tena?


Koszonom


2019. febr. 15. 11:11
1 2
 11/12 piroska és a farkas ***** válasza:
32%
Elsőnél vminhiperszuper bababoltos szülés utànit vettem, alig bírtam hasznàlni, elcsavarodott a bugyimon. Màsodjàra Tena- t vettem, a legnagyobból 2-3 db- ot, meg az eggyel kisebből. Szerencsére a helyi gyógyàszati boltban megbontottàk a csomagot és adtàk darabàron. Utàna allways éjszakai kellett, szinte napra pontosan 6 hétig véreztem. Az első betét talàn Chicco màrkàjú volt.
2019. febr. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Első 3 napra Tena pelust vettem, de főleg a kényelem miatt. Utána elég volt a tena betét kb még egy hétig. Utána sima betét is jó volt.
2019. febr. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!