Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A második császár rosszabb/...

A második császár rosszabb/ hosszabb volt, mint az első?

Figyelt kérdés
És ha az első nem tervezett császár volt, a második viszont már igen; másodjára már könnyebbnek élted meg? Volt különbség az utána következő felépülési időben?
2019. febr. 3. 15:29
 1/7 A kérdező kommentje:
Még az is érdekelne, hogy az első császárból találtak nálatok ősszenövéseket?
2019. febr. 3. 15:37
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a második rövidebb volt, de rosszabb, többet éreztem belőle (nem azért mert nem hatott az érzéstelenítő, csak talán kevésbé szédítettek be, jobban éreztem a rángatást, cibálást, alig vártam, hogy túl legyünk rajta végre). Az első műtétet se éltem meg jól, de ez nagyon rossz volt, még ha nem is tartott annyi ideig. Mozogni könnyebben kezdtem el, az pozitív, kevésbé voltam rosszul utána, az elsőnél nagyon szédültem, felálltam ugyan 6 óra után, de vissza is fektettek, most simán ki tudtam hozni a babámat ennyi fekvés után. Felépülés kb ugyanolyan. Több császárt nem vállalok be.
2019. febr. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A második, tervezett császárt lelkileg és fizikailag is jobban viseltem, talán mert már tudtam, hogy mi vár rám.

Gyorsabban fel is épültem.

2019. febr. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az első császárom hirtelen jött, az anesztes orvos orbitális bunkó volt, nagyon pánikban voltam az elrontott érzéstelenítés miatt (túl sokat kaptam, így nyakig elzsibbadtam, rosszul voltam), de a gyerekkel minden rendben volt, én is jól regenerálódtam, így nem törődtem ezzel sokat.

A második tervezett császár volt, reméltem, hogy a személyzet rendes lesz, a folyamatra felkészültem úgyhogy nem aggódtam. 2 nappal előbb indult be a dolog, ez az anesztes fantasztikus volt (fel is háborodott a kollégája elcsapott munkáján) végig figyelt rám, poénkodtak, olyan jól éreztem magam, hogy láza voltam, el is álmosodtam (éjfél elmúlt). Nem tűnt hosszabbnak a műtét. A vágások szépek, gyorsan gyógyultak.

2019. febr. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyértelműen az első császárom volt jobb. Mind a kettő hüvelyi szülésnek indult, majd a műtőben végeztük. Az első komplikáció mentes volt. A másodiknál hosszában is fel kellett vágni a méhemet. Voltak összenövések is. Másnapra belső vérzésem lett, így újra kellett operálni. Ráadásul a baba sem lett teljesen egèszséges.
2019. febr. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi baja lett a babadnak?
2019. febr. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dongalábbal született. Ez független a szüléstől, de kb.sokkot kaptam. Nagyon jók a gyógyulási esélyek, de őszintén nem úgy képzeltem a gyermekágyas időszakot, hogy hetente viszem gipszelésre a babát. Ès akkor piszok mázlista vagyok, hogy azonnal megkezdték a kezelést.  
2019. febr. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!